Abikeskus

Budget autorent: Santiago lennujaam

5.9/ 1 arvustus

Kasutage suurepäraseid autorendipakkumisi ettevõttelt Budget, lugege klientide tagasisidet, broneerige mugavalt ja kiiresti

Sama väljastamise koht
Juhi vanus vahemikus 30-65
Sooduskood
Saabute lennukiga?
Pealekorje kuupäev
Sun, Sep 27
Aeg
10:00
Tagastamise kuupäev
Thu, Oct 1
Aeg
10:00
  • Kiire kinnitus
  • Lai valik autoklasse
  • Klientide kõrge usaldus
  • Sõbralik personal
Säästa5%
Registreeruge ja tellige meie uudiskiri, et saada 5% soodustust

Soodustust saab kasutada 30 päeva jooksul pärast registreerumist.

Budget auto rent

Budget sisse Santiago lennujaam

Car Rental Budget on hinnatud 5.9 10-st, tuginedes enam kui 1 klientide arvustustele, kes on rentinud auto rentimise ettevõttest. Odavaima autorendi hinna leiate Santiago, Dominikaani Vabariik Santiago lennujaam (STI).

Budget hinnangud

Hea
star5.9 / 1 arvustus
Hinna ja kvaliteedi suhe8.0
Auto puhtus8.0
Auto seisukord8.0
Asukoha leidmise lihtsus8.0
Auto tagastamise kiirus6.0
Auto kättesaamise kiirus2.0
Personali abivalmidus1.0
Santiago lennujaam informatsioon

Lisainformatsioon

Budget logo
star
5.9

Lahtiolekuajad

24h x 7

Aadress

Av Victor Manuel Espaillat, Santiago, 0000

Pick-up dokumendid

Krediitkaart

Võtke krediitkaart põhijuhi nimele, millel on piisavalt suur limiit ülekulude katmiseks

Pass

Võtke pass

Juhiluba

Võtke lokaalne ja rahvusvaheline juhiluba
Säästa5%
Registreeruge ja tellige meie uudiskiri, et saada 5% soodustust

Soodustust saab kasutada 30 päeva jooksul pärast registreerumist.

Car rental offers from Budget

Muud tüüpi
Budget autorent: Santiago lennujaam Muud tüüpi
Supplier logo Budget
Santiago lennujaam
Kia Picanto or similar või sarnane
Istmed: N/APagas: 1
Uste arv: N/AAutomaatne
Päeva hind alatesEUR€ 39.59
Ökonoomne
Budget autorent: Santiago lennujaam Ökonoomne
Supplier logo Budget
Santiago lennujaam
Hyundai i10 or similar või sarnane
Istmed: N/APagas: 2
Uste arv: N/AAutomaatne
Päeva hind alatesEUR€ 54.22
Kompaktne
Budget autorent: Santiago lennujaam Kompaktne
Supplier logo Budget
Santiago lennujaam
Suzuki Vitara või sarnane
Istmed: 5Pagas: 2
Uste arv: 5Automaatne
Päeva hind alatesEUR€ 61.07
Kompaktne
Budget autorent: Santiago lennujaam Kompaktne
Supplier logo Budget
Santiago lennujaam
Suzuki Vitara või sarnane
Istmed: 5Pagas: 2
Uste arv: 5Automaatne
Päeva hind alatesEUR€ 62.68
Peresõiduk
Budget autorent: Santiago lennujaam Peresõiduk
Supplier logo Budget
Santiago lennujaam
Nissan X-Trail või sarnane
Istmed: N/APagas: 2
Uste arv: 4Automaatne
Päeva hind alatesEUR€ 101.67
Mahtuniversaal
Supplier logo Budget
Santiago lennujaam
Nissan NV350 Urvan või sarnane
Istmed: 12Pagas: 3
Uste arv: 5Automaatne
Päeva hind alatesEUR€ 114.53
* Lahtiütlus: kuvatud hinnad ei pruugi vastata tänastele hindadele.

Vaadake meie populaarseid sihtkohtasid

Pole vaja rohkem otsida – EconomyBookings veebilehel leiate alati parimad ja soodsamad pakkumised!

Populaarsed lennujaamad