Green Motion autorent: Istanbuli Uus Suur Lennujaam

8.1/ 74 arvamused

Kasutage suurepäraseid autorendipakkumisi ettevõttelt Green Motion, lugege klientide tagasisidet, broneerige mugavalt ja kiiresti

Pealekorje asukoht
Pealekorje kuupäev
Aeg
    Tagastamise kuupäev
    Aeg
      Rendiperiood 4 p.
      Sama väljastamise koht
      Juhi vanus vahemikus 30-65
      Sooduskood
      • Kiire kinnitus
      • Lai valik autoklasse
      • Klientide kõrge usaldus
      • Sõbralik personal
      Säästa5%
      Registreeruge ja tellige meie uudiskiri, et saada 5% soodustust

      Soodustust saab kasutada 30 päeva jooksul pärast registreerumist.

      Green Motion auto rent

      Green Motion sisse Istanbuli Uus Suur Lennujaam

      Car Rental Green Motion on hinnatud 8.1 10-st, tuginedes enam kui 74 klientide arvustustele, kes on rentinud auto rentimise ettevõttest. Odavaima autorendi hinna leiate Istanbul, Türgi Istanbuli Uus Suur Lennujaam (IST).

      Green Motion hinnangud

      Suurepärane
      star8.1 / 74 arvamused
      Auto tagastamise kiirus8.8
      Asukoha leidmise lihtsus8.6
      Auto puhtus8.5
      Auto seisukord8.5
      Personali abivalmidus8.3
      Auto kättesaamise kiirus7.1
      Hinna ja kvaliteedi suhe7.0

      Rendipunkti Green Motion

      Istanbuli Uus Suur Lennujaam informatsioon

      Lisainformatsioon

      Green Motion logo
      star
      8.1

      Lahtiolekuajad

      24h x 7

      Aadress

      İstanbul Havalimanı, Gelen Yolcu Salonu, Tayakadın Mahallesi, Arnavutköy, İstanbul, 34283

      Pick-up dokumendid

      Krediitkaart

      Võtke krediitkaart põhijuhi nimele, millel on piisavalt suur limiit ülekulude katmiseks

      Pass

      Võtke pass

      Juhiluba

      Võtke lokaalne ja rahvusvaheline juhiluba
      Säästa5%
      Registreeruge ja tellige meie uudiskiri, et saada 5% soodustust

      Soodustust saab kasutada 30 päeva jooksul pärast registreerumist.

      Car rental offers from Green Motion

      Väike
      Green Motion autorent: Istanbuli Uus Suur Lennujaam Väike
      Supplier logo Green Motion
      Istanbuli Uus Suur Lennujaam
      Kia Picanto või sarnane
      Istmed: 5Pagas: 1
      Uste arv: 5Automaatne
      Päeva hind alatesEUR 15.07
      Ökonoomne
      Green Motion autorent: Istanbuli Uus Suur Lennujaam Ökonoomne
      Supplier logo Green Motion
      Istanbuli Uus Suur Lennujaam
      Hyundai i20 või sarnane
      Istmed: 5Pagas: 2
      Uste arv: 4Manuaalne
      Päeva hind alatesEUR 15.30
      Kompaktne
      Green Motion autorent: Istanbuli Uus Suur Lennujaam Kompaktne
      Supplier logo Green Motion
      Istanbuli Uus Suur Lennujaam
      Ford Tourneo Connect või sarnane
      Istmed: 5Pagas: 2
      Uste arv: 5Manuaalne
      Päeva hind alatesEUR 18.64
      Standardne
      Green Motion autorent: Istanbuli Uus Suur Lennujaam Standardne
      Supplier logo Green Motion
      Istanbuli Uus Suur Lennujaam
      Ford Tourneo Connect või sarnane
      Istmed: 5Pagas: 2
      Uste arv: 5Manuaalne
      Päeva hind alatesEUR 19.18
      Keskmine
      Green Motion autorent: Istanbuli Uus Suur Lennujaam Keskmine
      Supplier logo Green Motion
      Istanbuli Uus Suur Lennujaam
      Fiat Egea või sarnane
      Istmed: 5Pagas: 3
      Uste arv: 5Automaatne
      Päeva hind alatesEUR 27.35
      Peresõiduk
      Green Motion autorent: Istanbuli Uus Suur Lennujaam Peresõiduk
      Supplier logo Green Motion
      Istanbuli Uus Suur Lennujaam
      Skoda Superb või sarnane
      Istmed: 5Pagas: 2
      Uste arv: 5Automaatne
      Päeva hind alatesEUR 71.97
      * Lahtiütlus: kuvatud hinnad ei pruugi vastata tänastele hindadele.