Hertz autorent: Derry lennujaam

8.2/ 16 arvamused

Kasutage suurepäraseid autorendipakkumisi ettevõttelt Hertz, lugege klientide tagasisidet, broneerige mugavalt ja kiiresti

Pealekorje asukoht
Pealekorje kuupäev
Aeg
    Tagastamise kuupäev
    Aeg
      Rendiperiood 4 p.
      Sama väljastamise koht
      Juhi vanus vahemikus 30-65
      Sooduskood
      • Kiire kinnitus
      • Lai valik autoklasse
      • Klientide kõrge usaldus
      • Sõbralik personal
      Säästa5%
      Registreeruge ja tellige meie uudiskiri, et saada 5% soodustust

      Soodustust saab kasutada 30 päeva jooksul pärast registreerumist.

      Hertz auto rent

      Hertz sisse Derry lennujaam

      Car Rental Hertz on hinnatud 8.2 10-st, tuginedes enam kui 16 klientide arvustustele, kes on rentinud auto rentimise ettevõttest. Odavaima autorendi hinna leiate Derry, Ühendkuningriik Derry lennujaam (LDY).

      Hertz hinnangud

      Suurepärane
      star8.2 / 16 arvamused
      Asukoha leidmise lihtsus9.5
      Auto puhtus9.4
      Auto seisukord8.9
      Auto tagastamise kiirus8.9
      Personali abivalmidus8.1
      Hinna ja kvaliteedi suhe6.5
      Auto kättesaamise kiirus6.5
      Derry lennujaam informatsioon

      Lisainformatsioon

      Hertz logo
      star
      8.2

      Lahtiolekuajad

      Mo: 7-20
      Tu | Th: 9-21
      We: 9-17
      Fr: 7-21
      Sa: 6:30-12
      Su: 13-22

      Aadress

      CITY OF DERRY AIRPORT, DERRY (N.IRELAND), BT47 3GY

      Pick-up dokumendid

      Krediitkaart

      Võtke krediitkaart põhijuhi nimele, millel on piisavalt suur limiit ülekulude katmiseks

      Pass

      Võtke pass

      Juhiluba

      Võtke lokaalne ja rahvusvaheline juhiluba
      Säästa5%
      Registreeruge ja tellige meie uudiskiri, et saada 5% soodustust

      Soodustust saab kasutada 30 päeva jooksul pärast registreerumist.

      Car rental offers from Hertz

      Väike
      Hertz autorent: Derry lennujaam Väike
      Supplier logo Hertz
      Derry lennujaam
      A KIA PICANTO või sarnane
      Istmed: 4Pagas: 1
      Uste arv: 2Manuaalne
      Päeva hind alatesEUR 25.08
      Väike
      Hertz autorent: Derry lennujaam Väike
      Supplier logo Hertz
      Derry lennujaam
      A KIA PICANTO või sarnane
      Istmed: 4Pagas: 1
      Uste arv: 2Manuaalne
      Päeva hind alatesEUR 25.25
      Kompaktne
      Hertz autorent: Derry lennujaam Kompaktne
      Supplier logo Hertz
      Derry lennujaam
      C VAUXHALL ASTRA FORD PUMA või sarnane
      Istmed: 5Pagas: 2
      Uste arv: 4Manuaalne
      Päeva hind alatesEUR 27.31
      Ökonoomne
      Hertz autorent: Derry lennujaam Ökonoomne
      Supplier logo Hertz
      Derry lennujaam
      B VAUXHALL CORSA või sarnane
      Istmed: 4Pagas: 2
      Uste arv: N/AManuaalne
      Päeva hind alatesEUR 27.94
      Muud tüüpi
      Hertz autorent: Derry lennujaam Muud tüüpi
      Supplier logo Hertz
      Derry lennujaam
      A KIA PICANTO või sarnane
      Istmed: 4Pagas: 1
      Uste arv: 2Manuaalne
      Päeva hind alatesEUR 35.10
      Keskmine
      Hertz autorent: Derry lennujaam Keskmine
      Supplier logo Hertz
      Derry lennujaam
      D SKODA OCTAVIA või sarnane
      Istmed: 5Pagas: 2
      Uste arv: 4Manuaalne
      Päeva hind alatesEUR 76.84
      * Lahtiütlus: kuvatud hinnad ei pruugi vastata tänastele hindadele.