Abikeskus

Hertz autorent: Pula lennujaam

9.3/ 2 arvamused

Kasutage suurepäraseid autorendipakkumisi ettevõttelt Hertz, lugege klientide tagasisidet, broneerige mugavalt ja kiiresti

Pealekorje asukoht
Pealekorje kuupäev
Aeg
Tagastamise kuupäev
Aeg
Rendiperiood 4 p.
Sama väljastamise koht
Juhi vanus vahemikus 30-65
Sooduskood
  • Kiire kinnitus
  • Lai valik autoklasse
  • Klientide kõrge usaldus
  • Sõbralik personal
Säästa5%
Registreeruge ja tellige meie uudiskiri, et saada 5% soodustust

Soodustust saab kasutada 30 päeva jooksul pärast registreerumist.

Hertz auto rent

Hertz sisse Pula lennujaam

Car Rental Hertz on hinnatud 9.3 10-st, tuginedes enam kui 2 klientide arvustustele, kes on rentinud auto rentimise ettevõttest. Odavaima autorendi hinna leiate Pula, Horvaatia Pula lennujaam (PUY).

Hertz hinnangud

Suurepärane
star9.3 / 2 arvamused
Asukoha leidmise lihtsus10.0
Auto seisukord9.8
Personali abivalmidus9.8
Auto puhtus9.5
Auto tagastamise kiirus9.5
Hinna ja kvaliteedi suhe8.8
Auto kättesaamise kiirus8.8
Pula lennujaam informatsioon

Lisainformatsioon

Hertz logo
star
9.3

Lahtiolekuajad

24h x 7

Aadress

Pula Airport, Pula, 52100

Pick-up dokumendid

Krediitkaart

Võtke krediitkaart põhijuhi nimele, millel on piisavalt suur limiit ülekulude katmiseks

Pass

Võtke pass

Juhiluba

Võtke lokaalne ja rahvusvaheline juhiluba
Säästa5%
Registreeruge ja tellige meie uudiskiri, et saada 5% soodustust

Soodustust saab kasutada 30 päeva jooksul pärast registreerumist.

Car rental offers from Hertz

Ökonoomne
Hertz autorent: Pula lennujaam Ökonoomne
Supplier logo Hertz
Pula lennujaam
VW Polo või sarnane
Istmed: 5Pagas: 2
Uste arv: 4Automaatne
Päeva hind alatesEUR 27.93
Ökonoomne
Hertz autorent: Pula lennujaam Ökonoomne
Supplier logo Hertz
Pula lennujaam
Opel Corsa või sarnane
Istmed: 4Pagas: 2
Uste arv: 4Manuaalne
Päeva hind alatesEUR 36.29
Kompaktne
Hertz autorent: Pula lennujaam Kompaktne
Supplier logo Hertz
Pula lennujaam
Mercedes A Class või sarnane
Istmed: 5Pagas: 2
Uste arv: 4Automaatne
Päeva hind alatesEUR 58.39
Kompaktne
Hertz autorent: Pula lennujaam Kompaktne
Supplier logo Hertz
Pula lennujaam
Mercedes A Class või sarnane
Istmed: 5Pagas: 2
Uste arv: 4Automaatne
Päeva hind alatesEUR 58.39
Keskmine
Hertz autorent: Pula lennujaam Keskmine
Supplier logo Hertz
Pula lennujaam
Škoda Octavia või sarnane
Istmed: 5Pagas: 2
Uste arv: 4Manuaalne
Päeva hind alatesEUR 72.49
Luks
Hertz autorent: Pula lennujaam Luks
Supplier logo Hertz
Pula lennujaam
BMW X5 või sarnane
Istmed: 5Pagas: 1
Uste arv: N/AAutomaatne
Päeva hind alatesEUR 129.36
* Lahtiütlus: kuvatud hinnad ei pruugi vastata tänastele hindadele.

Vaadake meie populaarseid sihtkohtasid

Pole vaja rohkem otsida – EconomyBookings veebilehel leiate alati parimad ja soodsamad pakkumised!

Populaarsed lennujaamad