Italy Car Rent autorent: Alghero Fertilia lennujaam

7.5/ 53 arvamused

Kasutage suurepäraseid autorendipakkumisi ettevõttelt Italy Car Rent, lugege klientide tagasisidet, broneerige mugavalt ja kiiresti

Pealekorje asukoht
Pealekorje kuupäev
Aeg
    Tagastamise kuupäev
    Aeg
      Rendiperiood 4 p.
      Sama väljastamise koht
      Juhi vanus vahemikus 30-65
      Sooduskood
      • Kiire kinnitus
      • Lai valik autoklasse
      • Klientide kõrge usaldus
      • Sõbralik personal
      Säästa5%
      Registreeruge ja tellige meie uudiskiri, et saada 5% soodustust

      Soodustust saab kasutada 30 päeva jooksul pärast registreerumist.

      Italy Car Rent auto rent

      Italy Car Rent sisse Alghero Fertilia lennujaam

      Car Rental Italy Car Rent on hinnatud 7.5 10-st, tuginedes enam kui 53 klientide arvustustele, kes on rentinud auto rentimise ettevõttest. Odavaima autorendi hinna leiate Alghero - Sardiinia, Itaalia Alghero Fertilia lennujaam (AHO).

      Italy Car Rent hinnangud

      Suurepärane
      star7.5 / 53 arvamused
      Auto tagastamise kiirus8.9
      Auto seisukord8.1
      Auto puhtus8.0
      Asukoha leidmise lihtsus7.7
      Auto kättesaamise kiirus7.0
      Personali abivalmidus6.8
      Hinna ja kvaliteedi suhe5.9
      Alghero Fertilia lennujaam informatsioon

      Lisainformatsioon

      Italy Car Rent logo
      star
      7.5

      Lahtiolekuajad

      Mo | Tu | We | Th | Fr | Sa | Su: 8-23

      Aadress

      Alghero airport

      Pick-up dokumendid

      Krediitkaart

      Võtke krediitkaart põhijuhi nimele, millel on piisavalt suur limiit ülekulude katmiseks

      Pass

      Võtke pass

      Juhiluba

      Võtke lokaalne ja rahvusvaheline juhiluba
      Säästa5%
      Registreeruge ja tellige meie uudiskiri, et saada 5% soodustust

      Soodustust saab kasutada 30 päeva jooksul pärast registreerumist.

      Car rental offers from Italy Car Rent

      Ökonoomne
      Italy Car Rent autorent: Alghero Fertilia lennujaam Ökonoomne
      Supplier logo Italy Car Rent
      Alghero Fertilia lennujaam
      Fiat 500 või sarnane
      Istmed: 4Pagas: 1
      Uste arv: 3Manuaalne
      Päeva hind alatesEUR 5.65
      Kompaktne
      Italy Car Rent autorent: Alghero Fertilia lennujaam Kompaktne
      Supplier logo Italy Car Rent
      Alghero Fertilia lennujaam
      Jeep Renegade või sarnane
      Istmed: 5Pagas: 2
      Uste arv: 5Manuaalne
      Päeva hind alatesEUR 15.66
      Väike
      Italy Car Rent autorent: Alghero Fertilia lennujaam Väike
      Supplier logo Italy Car Rent
      Alghero Fertilia lennujaam
      Opel Karl või sarnane
      Istmed: 5Pagas: 1
      Uste arv: 5Manuaalne
      Päeva hind alatesEUR 31.94
      Keskmine
      Italy Car Rent autorent: Alghero Fertilia lennujaam Keskmine
      Supplier logo Italy Car Rent
      Alghero Fertilia lennujaam
      Volkswagen T-Roc või sarnane
      Istmed: 5Pagas: 1
      Uste arv: 5Automaatne
      Päeva hind alatesEUR 53.14
      Mahtuniversaal
      Italy Car Rent autorent: Alghero Fertilia lennujaam Mahtuniversaal
      Supplier logo Italy Car Rent
      Alghero Fertilia lennujaam
      Citroen Grand C4 Picasso või sarnane
      Istmed: 7Pagas: 1
      Uste arv: 5Manuaalne
      Päeva hind alatesEUR 153.79
      Preemium
      Italy Car Rent autorent: Alghero Fertilia lennujaam Preemium
      Supplier logo Italy Car Rent
      Alghero Fertilia lennujaam
      Opel Vivaro või sarnane
      Istmed: 9Pagas: 3
      Uste arv: 5Manuaalne
      Päeva hind alatesEUR 262.68
      * Lahtiütlus: kuvatud hinnad ei pruugi vastata tänastele hindadele.