Jeju One Car autorent: Jeju rahvusvaheline lennujaam

7.6/ 24 arvamused

Kasutage suurepäraseid autorendipakkumisi ettevõttelt Jeju One Car, lugege klientide tagasisidet, broneerige mugavalt ja kiiresti

Pealekorje asukoht
Pealekorje kuupäev
Aeg
    Tagastamise kuupäev
    Aeg
      Rendiperiood 4 p.
      Sama väljastamise koht
      Juhi vanus vahemikus 30-65
      Sooduskood
      • Kiire kinnitus
      • Lai valik autoklasse
      • Klientide kõrge usaldus
      • Sõbralik personal
      Säästa5%
      Registreeruge ja tellige meie uudiskiri, et saada 5% soodustust

      Soodustust saab kasutada 30 päeva jooksul pärast registreerumist.

      Jeju One Car auto rent

      Jeju One Car sisse Jeju rahvusvaheline lennujaam

      Car Rental Jeju One Car on hinnatud 7.6 10-st, tuginedes enam kui 24 klientide arvustustele, kes on rentinud auto rentimise ettevõttest. Odavaima autorendi hinna leiate Jeju, Lõuna-Korea Jeju rahvusvaheline lennujaam (CJU).

      Jeju One Car hinnangud

      Suurepärane
      star7.6 / 24 arvamused
      Auto tagastamise kiirus8.8
      Personali abivalmidus8.1
      Auto puhtus7.7
      Auto seisukord7.5
      Asukoha leidmise lihtsus7.5
      Auto kättesaamise kiirus7.1
      Hinna ja kvaliteedi suhe6.8
      Jeju rahvusvaheline lennujaam informatsioon

      Lisainformatsioon

      Jeju One Car logo
      star
      7.6

      Lahtiolekuajad

      Mo | Tu | We | Th | Fr | Sa | Su: 8-19

      Aadress

      Yonghaero 58-7, Jeju, 0000

      Pick-up dokumendid

      Krediitkaart

      Võtke krediitkaart põhijuhi nimele, millel on piisavalt suur limiit ülekulude katmiseks

      Pass

      Võtke pass

      Juhiluba

      Võtke lokaalne ja rahvusvaheline juhiluba
      Säästa5%
      Registreeruge ja tellige meie uudiskiri, et saada 5% soodustust

      Soodustust saab kasutada 30 päeva jooksul pärast registreerumist.

      Car rental offers from Jeju One Car

      Kompaktne
      Jeju One Car autorent: Jeju rahvusvaheline lennujaam Kompaktne
      Supplier logo Jeju One Car
      Jeju rahvusvaheline lennujaam
      Hyundai Avante või sarnane
      Istmed: 5Pagas: 2
      Uste arv: N/AAutomaatne
      Päeva hind alatesEUR 24.03
      Muud tüüpi
      Jeju One Car autorent: Jeju rahvusvaheline lennujaam Muud tüüpi
      Supplier logo Jeju One Car
      Jeju rahvusvaheline lennujaam
      Kia K5 või sarnane
      Istmed: 5Pagas: 2
      Uste arv: N/AAutomaatne
      Päeva hind alatesEUR 27.76
      Luks
      Jeju One Car autorent: Jeju rahvusvaheline lennujaam Luks
      Supplier logo Jeju One Car
      Jeju rahvusvaheline lennujaam
      Hyundai Sonata või sarnane
      Istmed: 5Pagas: 2
      Uste arv: N/AAutomaatne
      Päeva hind alatesEUR 29.98
      Ökonoomne
      Jeju One Car autorent: Jeju rahvusvaheline lennujaam Ökonoomne
      Supplier logo Jeju One Car
      Jeju rahvusvaheline lennujaam
      Kia Morning või sarnane
      Istmed: N/APagas: 1
      Uste arv: N/AManuaalne
      Päeva hind alatesEUR 31.00
      Peresõiduk
      Jeju One Car autorent: Jeju rahvusvaheline lennujaam Peresõiduk
      Supplier logo Jeju One Car
      Jeju rahvusvaheline lennujaam
      Kia K3 või sarnane
      Istmed: 5Pagas: 3
      Uste arv: N/AAutomaatne
      Päeva hind alatesEUR 36.31
      Mahtuniversaal
      Jeju One Car autorent: Jeju rahvusvaheline lennujaam Mahtuniversaal
      Supplier logo Jeju One Car
      Jeju rahvusvaheline lennujaam
      Kia Carnival või sarnane
      Istmed: 7Pagas: 2
      Uste arv: 5Manuaalne
      Päeva hind alatesEUR 52.36
      * Lahtiütlus: kuvatud hinnad ei pruugi vastata tänastele hindadele.