Abikeskus

Keddy by Europcar autorent: Calama lennujaam

8.4/ 5 arvamused

Kasutage suurepäraseid autorendipakkumisi ettevõttelt Keddy by Europcar, lugege klientide tagasisidet, broneerige mugavalt ja kiiresti

Sama väljastamise koht
Juhi vanus vahemikus 30-65
Sooduskood
Saabute lennukiga?
Pealekorje kuupäev
Mon, Sep 28
Aeg
10:00
Tagastamise kuupäev
Fri, Oct 2
Aeg
10:00
  • Kiire kinnitus
  • Lai valik autoklasse
  • Klientide kõrge usaldus
  • Sõbralik personal
Säästa5%
Registreeruge ja tellige meie uudiskiri, et saada 5% soodustust

Soodustust saab kasutada 30 päeva jooksul pärast registreerumist.

Keddy by Europcar auto rent

Keddy by Europcar sisse Calama lennujaam

Car Rental Keddy by Europcar on hinnatud 8.4 10-st, tuginedes enam kui 5 klientide arvustustele, kes on rentinud auto rentimise ettevõttest. Odavaima autorendi hinna leiate Calama, Tšiili Calama lennujaam (CJC).

Keddy by Europcar hinnangud

Suurepärane
star8.4 / 5 arvamused
Asukoha leidmise lihtsus9.4
Auto puhtus9.2
Personali abivalmidus9.0
Auto seisukord8.8
Auto tagastamise kiirus8.4
Hinna ja kvaliteedi suhe7.4
Auto kättesaamise kiirus6.8
Calama lennujaam informatsioon

Lisainformatsioon

Keddy by Europcar logo
star
8.4

Lahtiolekuajad

Mo | Tu | We | Th | Fr | Su: 8:30-22:30
Sa: 9-19

Aadress

Aeropuerto el Loa , Calama, 1390000

Pick-up dokumendid

Krediitkaart

Võtke krediitkaart põhijuhi nimele, millel on piisavalt suur limiit ülekulude katmiseks

Pass

Võtke pass

Juhiluba

Võtke lokaalne ja rahvusvaheline juhiluba
Säästa5%
Registreeruge ja tellige meie uudiskiri, et saada 5% soodustust

Soodustust saab kasutada 30 päeva jooksul pärast registreerumist.

Car rental offers from Keddy by Europcar

Muud tüüpi
Keddy by Europcar autorent: Calama lennujaam Muud tüüpi
Supplier logo Keddy by Europcar
Calama lennujaam
SEAT ATECA 4X4 või sarnane
Istmed: 5Pagas: 3
Uste arv: 5Automaatne
Päeva hind alatesEUR€ 55.92
Muud tüüpi
Keddy by Europcar autorent: Calama lennujaam Muud tüüpi
Supplier logo Keddy by Europcar
Calama lennujaam
JETOUR X70 GLS 1.5 või sarnane
Istmed: 5Pagas: 4
Uste arv: 5Automaatne
Päeva hind alatesEUR€ 68.66
Muud tüüpi
Keddy by Europcar autorent: Calama lennujaam Muud tüüpi
Supplier logo Keddy by Europcar
Calama lennujaam
JETOUR X70 GLS 1.5 või sarnane
Istmed: 5Pagas: 4
Uste arv: 5Automaatne
Päeva hind alatesEUR€ 75.90
Muud tüüpi
Keddy by Europcar autorent: Calama lennujaam Muud tüüpi
Supplier logo Keddy by Europcar
Calama lennujaam
SEAT ATECA 4X4 või sarnane
Istmed: 5Pagas: 3
Uste arv: 5Automaatne
Päeva hind alatesEUR€ 81.93
Peresõiduk
Keddy by Europcar autorent: Calama lennujaam Peresõiduk
Supplier logo Keddy by Europcar
Calama lennujaam
MITSUBISHI NEW KATANA 2.4 MT 4X4 või sarnane
Istmed: 5Pagas: 6
Uste arv: 4Manuaalne
Päeva hind alatesEUR€ 100.82
Peresõiduk
Keddy by Europcar autorent: Calama lennujaam Peresõiduk
Supplier logo Keddy by Europcar
Calama lennujaam
MAZDA BT 50 3.0 AT 4X4 või sarnane
Istmed: 5Pagas: 6
Uste arv: 4Automaatne
Päeva hind alatesEUR€ 107.40
* Lahtiütlus: kuvatud hinnad ei pruugi vastata tänastele hindadele.

Vaadake meie populaarseid sihtkohtasid

Pole vaja rohkem otsida – EconomyBookings veebilehel leiate alati parimad ja soodsamad pakkumised!

Populaarsed lennujaamad