Abikeskus

National autorent: Kamloopsi lennujaam

9.5/ 2 arvamused

Kasutage suurepäraseid autorendipakkumisi ettevõttelt National, lugege klientide tagasisidet, broneerige mugavalt ja kiiresti

Sama väljastamise koht
Juhi vanus vahemikus 30-65
Sooduskood
Saabute lennukiga?
Pealekorje kuupäev
Sat, Sep 26
Aeg
10:00
Tagastamise kuupäev
Wed, Sep 30
Aeg
10:00
  • Kiire kinnitus
  • Lai valik autoklasse
  • Klientide kõrge usaldus
  • Sõbralik personal
Säästa5%
Registreeruge ja tellige meie uudiskiri, et saada 5% soodustust

Soodustust saab kasutada 30 päeva jooksul pärast registreerumist.

National auto rent

National sisse Kamloopsi lennujaam

Car Rental National on hinnatud 9.5 10-st, tuginedes enam kui 2 klientide arvustustele, kes on rentinud auto rentimise ettevõttest. Odavaima autorendi hinna leiate Kamloops, Kanada Kamloopsi lennujaam (YKA).

National hinnangud

Suurepärane
star9.5 / 2 arvamused
Auto puhtus10.0
Auto seisukord10.0
Personali abivalmidus10.0
Auto tagastamise kiirus10.0
Asukoha leidmise lihtsus9.5
Hinna ja kvaliteedi suhe8.5
Auto kättesaamise kiirus8.0
Kamloopsi lennujaam informatsioon

Lisainformatsioon

National logo
star
9.5

Lahtiolekuajad

Su | Mo | Tu | We | Th | Fr: 6:30-23:30
Sa: 8-20

Aadress

3025 AIRPORT RD, KAMLOOPS, V2B 7W9

Pick-up dokumendid

Krediitkaart

Võtke krediitkaart põhijuhi nimele, millel on piisavalt suur limiit ülekulude katmiseks

Pass

Võtke pass

Juhiluba

Võtke lokaalne ja rahvusvaheline juhiluba
Säästa5%
Registreeruge ja tellige meie uudiskiri, et saada 5% soodustust

Soodustust saab kasutada 30 päeva jooksul pärast registreerumist.

Teised tarnijad Kamloopsi lennujaam

Car rental offers from National

Muud tüüpi
National autorent: Kamloopsi lennujaam Muud tüüpi
Supplier logo National
Kamloopsi lennujaam
TOYOTA RAV4 või sarnane
Istmed: 5Pagas: 2
Uste arv: N/AAutomaatne
Päeva hind alatesEUR€ 41.54
Peresõiduk
National autorent: Kamloopsi lennujaam Peresõiduk
Supplier logo National
Kamloopsi lennujaam
TOYOTA CAMRY või sarnane
Istmed: 5Pagas: 3
Uste arv: N/AAutomaatne
Päeva hind alatesEUR€ 69.47
Peresõiduk
National autorent: Kamloopsi lennujaam Peresõiduk
Supplier logo National
Kamloopsi lennujaam
TOYOTA CAMRY või sarnane
Istmed: 5Pagas: 3
Uste arv: N/AAutomaatne
Päeva hind alatesEUR€ 72.88
Ökonoomne
National autorent: Kamloopsi lennujaam Ökonoomne
Supplier logo National
Kamloopsi lennujaam
KIA RIO või sarnane
Istmed: 4Pagas: 2
Uste arv: N/AAutomaatne
Päeva hind alatesEUR€ 73.88
Luks
National autorent: Kamloopsi lennujaam Luks
Supplier logo National
Kamloopsi lennujaam
PORSCHE 911, JAGUAR F-TYPE SVR, MERCEDES BENZ SL400/550 või sarnane
Istmed: 4Pagas: 1
Uste arv: N/AAutomaatne
Päeva hind alatesEUR€ 97.20
Standardne
National autorent: Kamloopsi lennujaam Standardne
Supplier logo National
Kamloopsi lennujaam
FORD EDGE või sarnane
Istmed: 5Pagas: 2
Uste arv: N/AAutomaatne
Päeva hind alatesEUR€ 104.89
* Lahtiütlus: kuvatud hinnad ei pruugi vastata tänastele hindadele.

Vaadake meie populaarseid sihtkohtasid

Pole vaja rohkem otsida – EconomyBookings veebilehel leiate alati parimad ja soodsamad pakkumised!

Populaarsed lennujaamad