RentaCar autorent: San Juani lennujaam

7.4/ 8 arvamused

Kasutage suurepäraseid autorendipakkumisi ettevõttelt RentaCar, lugege klientide tagasisidet, broneerige mugavalt ja kiiresti

Pealekorje asukoht
Pealekorje kuupäev
Aeg
    Tagastamise kuupäev
    Aeg
      Rendiperiood 4 p.
      Sama väljastamise koht
      Juhi vanus vahemikus 30-65
      Sooduskood
      • Kiire kinnitus
      • Lai valik autoklasse
      • Klientide kõrge usaldus
      • Sõbralik personal
      Säästa5%
      Registreeruge ja tellige meie uudiskiri, et saada 5% soodustust

      Soodustust saab kasutada 30 päeva jooksul pärast registreerumist.

      RentaCar auto rent

      RentaCar sisse San Juani lennujaam

      Car Rental RentaCar on hinnatud 7.4 10-st, tuginedes enam kui 8 klientide arvustustele, kes on rentinud auto rentimise ettevõttest. Odavaima autorendi hinna leiate San Juan, Argentina San Juani lennujaam (UAQ).

      RentaCar hinnangud

      Suurepärane
      star7.4 / 8 arvamused
      Auto kättesaamise kiirus8.8
      Auto puhtus8.4
      Asukoha leidmise lihtsus8.0
      Auto tagastamise kiirus8.0
      Personali abivalmidus7.9
      Auto seisukord5.9
      Hinna ja kvaliteedi suhe4.6

      Rendipunkti RentaCar

      San Juani lennujaam informatsioon

      Lisainformatsioon

      RentaCar logo
      star
      7.4

      Lahtiolekuajad

      24h x 7

      Aadress

      San Juan Airport, San Juan, 5417

      Pick-up dokumendid

      Krediitkaart

      Võtke krediitkaart põhijuhi nimele, millel on piisavalt suur limiit ülekulude katmiseks

      Pass

      Võtke pass

      Juhiluba

      Võtke lokaalne ja rahvusvaheline juhiluba
      Säästa5%
      Registreeruge ja tellige meie uudiskiri, et saada 5% soodustust

      Soodustust saab kasutada 30 päeva jooksul pärast registreerumist.

      Car rental offers from RentaCar

      Keskmine
      RentaCar autorent: San Juani lennujaam Keskmine
      Supplier logo RentaCar
      San Juani lennujaam
      Toyota Etios või sarnane
      Istmed: 5Pagas: 2
      Uste arv: 4Manuaalne
      Päeva hind alatesEUR 76.95
      Peresõiduk
      RentaCar autorent: San Juani lennujaam Peresõiduk
      Supplier logo RentaCar
      San Juani lennujaam
      Chevrolet Montana või sarnane
      Istmed: 2Pagas: 1
      Uste arv: 2Manuaalne
      Päeva hind alatesEUR 78.50
      Luks
      RentaCar autorent: San Juani lennujaam Luks
      Supplier logo RentaCar
      San Juani lennujaam
      Toyota Corolla või sarnane
      Istmed: 5Pagas: 2
      Uste arv: 4Manuaalne
      Päeva hind alatesEUR 83.13
      Standardne
      RentaCar autorent: San Juani lennujaam Standardne
      Supplier logo RentaCar
      San Juani lennujaam
      Chevrolet Montana või sarnane
      Istmed: 2Pagas: 1
      Uste arv: 2Manuaalne
      Päeva hind alatesEUR 84.03
      Ökonoomne
      RentaCar autorent: San Juani lennujaam Ökonoomne
      Supplier logo RentaCar
      San Juani lennujaam
      Chevrolet Corsa või sarnane
      Istmed: 5Pagas: 2
      Uste arv: 4Manuaalne
      Päeva hind alatesEUR 103.07
      Kompaktne
      RentaCar autorent: San Juani lennujaam Kompaktne
      Supplier logo RentaCar
      San Juani lennujaam
      Citroen C3 või sarnane
      Istmed: 5Pagas: 1
      Uste arv: 4Manuaalne
      Päeva hind alatesEUR 108.37
      * Lahtiütlus: kuvatud hinnad ei pruugi vastata tänastele hindadele.