Abikeskus

RENTAFACIL autorent: Bogotá rahvusvaheline lennujaam

5.8/ 65 arvamused

Kasutage suurepäraseid autorendipakkumisi ettevõttelt RENTAFACIL, lugege klientide tagasisidet, broneerige mugavalt ja kiiresti

Pealekorje asukoht
Pealekorje kuupäev
Aeg
Tagastamise kuupäev
Aeg
Rendiperiood 4 p.
Sama väljastamise koht
Juhi vanus vahemikus 30-65
Sooduskood
  • Kiire kinnitus
  • Lai valik autoklasse
  • Klientide kõrge usaldus
  • Sõbralik personal
Säästa5%
Registreeruge ja tellige meie uudiskiri, et saada 5% soodustust

Soodustust saab kasutada 30 päeva jooksul pärast registreerumist.

RENTAFACIL auto rent

RENTAFACIL sisse Bogotá rahvusvaheline lennujaam

Car Rental RENTAFACIL on hinnatud 5.8 10-st, tuginedes enam kui 65 klientide arvustustele, kes on rentinud auto rentimise ettevõttest. Odavaima autorendi hinna leiate Bogotá, Colombia Bogotá rahvusvaheline lennujaam (BOG).

RENTAFACIL hinnangud

Hea
star5.8 / 65 arvamused
Auto puhtus6.7
Auto tagastamise kiirus6.6
Personali abivalmidus6.1
Auto seisukord6.0
Hinna ja kvaliteedi suhe5.7
Asukoha leidmise lihtsus5.2
Auto kättesaamise kiirus4.6

Rendipunkti RENTAFACIL

Bogotá rahvusvaheline lennujaam informatsioon

Lisainformatsioon

RENTAFACIL logo
star
5.8

Lahtiolekuajad

Mo | Tu | We | Th | Fr | Su: 7-19
Sa: 4-19

Aadress

102 20;Calle 26, Bogota, 110911

Pick-up dokumendid

Krediitkaart

Võtke krediitkaart põhijuhi nimele, millel on piisavalt suur limiit ülekulude katmiseks

Pass

Võtke pass

Juhiluba

Võtke lokaalne ja rahvusvaheline juhiluba
Säästa5%
Registreeruge ja tellige meie uudiskiri, et saada 5% soodustust

Soodustust saab kasutada 30 päeva jooksul pärast registreerumist.

Car rental offers from RENTAFACIL

Ökonoomne
RENTAFACIL autorent: Bogotá rahvusvaheline lennujaam Ökonoomne
Supplier logo RENTAFACIL
Bogotá rahvusvaheline lennujaam
Renault Logan või sarnane
Istmed: 5Pagas: 2
Uste arv: N/AManuaalne
Päeva hind alatesEUR 23.18
Kompaktne
RENTAFACIL autorent: Bogotá rahvusvaheline lennujaam Kompaktne
Supplier logo RENTAFACIL
Bogotá rahvusvaheline lennujaam
Dacia Sandero või sarnane
Istmed: N/APagas: 1
Uste arv: N/AManuaalne
Päeva hind alatesEUR 23.18
Muud tüüpi
RENTAFACIL autorent: Bogotá rahvusvaheline lennujaam Muud tüüpi
Supplier logo RENTAFACIL
Bogotá rahvusvaheline lennujaam
Chevrolet Beat või sarnane
Istmed: 5Pagas: 1
Uste arv: N/AManuaalne
Päeva hind alatesEUR 23.40
Ökonoomne
RENTAFACIL autorent: Bogotá rahvusvaheline lennujaam Ökonoomne
Supplier logo RENTAFACIL
Bogotá rahvusvaheline lennujaam
Chevrolet Spark või sarnane
Istmed: 4Pagas: 1
Uste arv: N/AAutomaatne
Päeva hind alatesEUR 25.75
Kompaktne
RENTAFACIL autorent: Bogotá rahvusvaheline lennujaam Kompaktne
Supplier logo RENTAFACIL
Bogotá rahvusvaheline lennujaam
Chevrolet Sail või sarnane
Istmed: 5Pagas: 1
Uste arv: N/AManuaalne
Päeva hind alatesEUR 27.45
Muud tüüpi
RENTAFACIL autorent: Bogotá rahvusvaheline lennujaam Muud tüüpi
Supplier logo RENTAFACIL
Bogotá rahvusvaheline lennujaam
Kia Picanto või sarnane
Istmed: 5Pagas: 1
Uste arv: 4Manuaalne
Päeva hind alatesEUR 34.65
* Lahtiütlus: kuvatud hinnad ei pruugi vastata tänastele hindadele.