Abikeskus

SIXT autorent: Phoenixi lennujaam

8.6/ 270 arvamused

Kasutage suurepäraseid autorendipakkumisi ettevõttelt SIXT, lugege klientide tagasisidet, broneerige mugavalt ja kiiresti

Sama väljastamise koht
Juhi vanus vahemikus 30-65
Sooduskood
Saabute lennukiga?
Pealekorje kuupäev
Sat, Sep 26
Aeg
10:00
Tagastamise kuupäev
Wed, Sep 30
Aeg
10:00
  • Kiire kinnitus
  • Lai valik autoklasse
  • Klientide kõrge usaldus
  • Sõbralik personal

SIXT car rental overview

Average price

Average price

€53.15 per day

Cheapest price

Cheapest price

€36.77 per day

Most popular car type

Most popular car type

Midsize

Pick up locations

Pick up locations

1

Säästa5%
Registreeruge ja tellige meie uudiskiri, et saada 5% soodustust

Soodustust saab kasutada 30 päeva jooksul pärast registreerumist.

SIXT auto rent

SIXT sisse Phoenixi lennujaam

Car Rental SIXT on hinnatud 8.6 10-st, tuginedes enam kui 270 klientide arvustustele, kes on rentinud auto rentimise ettevõttest. Odavaima autorendi hinna leiate Phoenix, USA Arizona Phoenixi lennujaam (PHX).

SIXT hinnangud

Suurepärane
star8.6 / 270 arvamused
Auto tagastamise kiirus9.4
Asukoha leidmise lihtsus8.9
Auto puhtus8.8
Auto seisukord8.7
Personali abivalmidus8.7
Hinna ja kvaliteedi suhe7.9
Auto kättesaamise kiirus7.9

Rendipunkti SIXT

Phoenixi lennujaam informatsioon

Lisainformatsioon

SIXT logo
star
8.6

Lahtiolekuajad

Mo | Tu | We | Th | Fr | Sa | Su: 7-23:59

Aadress

Car Rental Center, 1805 E Sky Harbor Circle South, Phoenix, 85034-4805

Pick-up dokumendid

Krediitkaart

Võtke krediitkaart põhijuhi nimele, millel on piisavalt suur limiit ülekulude katmiseks

Pass

Võtke pass

Juhiluba

Võtke lokaalne ja rahvusvaheline juhiluba
Säästa5%
Registreeruge ja tellige meie uudiskiri, et saada 5% soodustust

Soodustust saab kasutada 30 päeva jooksul pärast registreerumist.

Car rental offers from SIXT

Peresõiduk
SIXT autorent: Phoenixi lennujaam Peresõiduk
Supplier logo SIXT
Phoenixi lennujaam
Volkswagen Jetta või sarnane
Istmed: 5Pagas: 2
Uste arv: 4Automaatne
Päeva hind alatesEUR 24.90
Ökonoomne
SIXT autorent: Phoenixi lennujaam Ökonoomne
Supplier logo SIXT
Phoenixi lennujaam
Economy (Kia Rio) või sarnane
Istmed: 5Pagas: 1
Uste arv: 4Automaatne
Päeva hind alatesEUR 34.16
Standardne
SIXT autorent: Phoenixi lennujaam Standardne
Supplier logo SIXT
Phoenixi lennujaam
Chevrolet Camaro Coupe või sarnane
Istmed: 4Pagas: 1
Uste arv: 2Automaatne
Päeva hind alatesEUR 41.83
Kompaktne
SIXT autorent: Phoenixi lennujaam Kompaktne
Supplier logo SIXT
Phoenixi lennujaam
Compact (Nissan Versa) või sarnane
Istmed: 5Pagas: 1
Uste arv: 4Automaatne
Päeva hind alatesEUR 53.24
Keskmine
SIXT autorent: Phoenixi lennujaam Keskmine
Supplier logo SIXT
Phoenixi lennujaam
Nissan Sentra või sarnane
Istmed: 5Pagas: 2
Uste arv: 4Automaatne
Päeva hind alatesEUR 74.93
Väike
SIXT autorent: Phoenixi lennujaam Väike
Supplier logo SIXT
Phoenixi lennujaam
Chrysler Pacifica või sarnane
Istmed: 7Pagas: 2
Uste arv: 4Automaatne
Päeva hind alatesEUR 77.92
* Lahtiütlus: kuvatud hinnad ei pruugi vastata tänastele hindadele.

Vaadake meie populaarseid sihtkohtasid

Pole vaja rohkem otsida – EconomyBookings veebilehel leiate alati parimad ja soodsamad pakkumised!

Populaarsed lennujaamad