Abikeskus

SRC Rent Car autorent: Lamezia Terme lennujaam

Kasutage suurepäraseid autorendipakkumisi ettevõttelt SRC Rent Car, lugege klientide tagasisidet, broneerige mugavalt ja kiiresti

Sama väljastamise koht
Juhi vanus vahemikus 30-65
Sooduskood
Saabute lennukiga?
Pealekorje kuupäev
Sat, Sep 26
Aeg
10:00
Tagastamise kuupäev
Wed, Sep 30
Aeg
10:00
  • Kiire kinnitus
  • Lai valik autoklasse
  • Klientide kõrge usaldus
  • Sõbralik personal
Säästa5%
Registreeruge ja tellige meie uudiskiri, et saada 5% soodustust

Soodustust saab kasutada 30 päeva jooksul pärast registreerumist.

SRC Rent Car auto rent

SRC Rent Car sisse Lamezia Terme lennujaam

Car Rental SRC Rent Car on hinnatud 0.0 10-st, tuginedes enam kui 0 klientide arvustustele, kes on rentinud auto rentimise ettevõttest. Odavaima autorendi hinna leiate Lamezia Terme, Itaalia Lamezia Terme lennujaam (SUF).
Lamezia Terme lennujaam informatsioon

Lisainformatsioon

SRC Rent Car logo

Lahtiolekuajad

Mo | Tu | We | Th | Fr | Sa | Su: 8-23

Aadress

Aeroporto - S. Eufemia, Lamezia Terme, 88046

Pick-up dokumendid

Krediitkaart

Võtke krediitkaart põhijuhi nimele, millel on piisavalt suur limiit ülekulude katmiseks

Pass

Võtke pass

Juhiluba

Võtke lokaalne ja rahvusvaheline juhiluba
Säästa5%
Registreeruge ja tellige meie uudiskiri, et saada 5% soodustust

Soodustust saab kasutada 30 päeva jooksul pärast registreerumist.

Car rental offers from SRC Rent Car

Mahtuniversaal
SRC Rent Car autorent: Lamezia Terme lennujaam Mahtuniversaal
Supplier logo SRC Rent Car
Lamezia Terme lennujaam
Renault Trafic või sarnane
Istmed: 9Pagas: 3
Uste arv: 4Manuaalne
Päeva hind alatesEUR€ 9.52
Muud tüüpi
SRC Rent Car autorent: Lamezia Terme lennujaam Muud tüüpi
Supplier logo SRC Rent Car
Lamezia Terme lennujaam
Toyota Aygo X või sarnane
Istmed: 4Pagas: 2
Uste arv: 5Automaatne
Päeva hind alatesEUR€ 77.37
Muud tüüpi
SRC Rent Car autorent: Lamezia Terme lennujaam Muud tüüpi
Supplier logo SRC Rent Car
Lamezia Terme lennujaam
Toyota Aygo X või sarnane
Istmed: 4Pagas: 2
Uste arv: 5Automaatne
Päeva hind alatesEUR€ 77.37
Muud tüüpi
SRC Rent Car autorent: Lamezia Terme lennujaam Muud tüüpi
Supplier logo SRC Rent Car
Lamezia Terme lennujaam
Volkswagen T-Roc või sarnane
Istmed: 5Pagas: 1
Uste arv: 5Manuaalne
Päeva hind alatesEUR€ 89.64
Muud tüüpi
SRC Rent Car autorent: Lamezia Terme lennujaam Muud tüüpi
Supplier logo SRC Rent Car
Lamezia Terme lennujaam
Volkswagen T-Roc või sarnane
Istmed: 5Pagas: 1
Uste arv: 5Manuaalne
Päeva hind alatesEUR€ 89.64
Muud tüüpi
SRC Rent Car autorent: Lamezia Terme lennujaam Muud tüüpi
Supplier logo SRC Rent Car
Lamezia Terme lennujaam
Volkswagen T-Roc või sarnane
Istmed: 5Pagas: 1
Uste arv: 5Manuaalne
Päeva hind alatesEUR€ 89.64
* Lahtiütlus: kuvatud hinnad ei pruugi vastata tänastele hindadele.

Vaadake meie populaarseid sihtkohtasid

Pole vaja rohkem otsida – EconomyBookings veebilehel leiate alati parimad ja soodsamad pakkumised!

Populaarsed lennujaamad