Abikeskus

Thrifty autorent: Leóni lennujaam

1.3/ 2 arvamused

Kasutage suurepäraseid autorendipakkumisi ettevõttelt Thrifty, lugege klientide tagasisidet, broneerige mugavalt ja kiiresti

Sama väljastamise koht
Juhi vanus vahemikus 30-65
Sooduskood
Saabute lennukiga?
Pealekorje kuupäev
Sat, Sep 26
Aeg
10:00
Tagastamise kuupäev
Wed, Sep 30
Aeg
10:00
  • Kiire kinnitus
  • Lai valik autoklasse
  • Klientide kõrge usaldus
  • Sõbralik personal
Säästa5%
Registreeruge ja tellige meie uudiskiri, et saada 5% soodustust

Soodustust saab kasutada 30 päeva jooksul pärast registreerumist.

Thrifty auto rent

Thrifty sisse Leóni lennujaam

Car Rental Thrifty on hinnatud 1.3 10-st, tuginedes enam kui 2 klientide arvustustele, kes on rentinud auto rentimise ettevõttest. Odavaima autorendi hinna leiate Leon, Mehhiko Leóni lennujaam (BJX).

Thrifty hinnangud

Halb
star1.3 / 2 arvamused
Auto kättesaamise kiirus2.0
Auto tagastamise kiirus2.0
Hinna ja kvaliteedi suhe1.0
Auto puhtus1.0
Auto seisukord1.0
Personali abivalmidus1.0
Asukoha leidmise lihtsus1.0
Leóni lennujaam informatsioon

Lisainformatsioon

Thrifty logo
star
1.3

Lahtiolekuajad

Mo | Tu | We | Th | Fr | Sa | Su: 6-22:59

Aadress

CARRETERA SILAO-LEOB KM 5.5 , LEON

Pick-up dokumendid

Krediitkaart

Võtke krediitkaart põhijuhi nimele, millel on piisavalt suur limiit ülekulude katmiseks

Pass

Võtke pass

Juhiluba

Võtke lokaalne ja rahvusvaheline juhiluba
Säästa5%
Registreeruge ja tellige meie uudiskiri, et saada 5% soodustust

Soodustust saab kasutada 30 päeva jooksul pärast registreerumist.

Car rental offers from Thrifty

Kompaktne
Thrifty autorent: Leóni lennujaam Kompaktne
Supplier logo Thrifty
Leóni lennujaam
Mitsubishi Mirage või sarnane
Istmed: 5Pagas: 1
Uste arv: 5Automaatne
Päeva hind alatesEUR€ 13.27
Ökonoomne
Thrifty autorent: Leóni lennujaam Ökonoomne
Supplier logo Thrifty
Leóni lennujaam
Chevrolet Beat või sarnane
Istmed: 5Pagas: 1
Uste arv: 5Manuaalne
Päeva hind alatesEUR€ 14.68
Peresõiduk
Thrifty autorent: Leóni lennujaam Peresõiduk
Supplier logo Thrifty
Leóni lennujaam
Volkswagen Vento või sarnane
Istmed: 5Pagas: 2
Uste arv: 4Automaatne
Päeva hind alatesEUR€ 20.99
Preemium
Thrifty autorent: Leóni lennujaam Preemium
Supplier logo Thrifty
Leóni lennujaam
Volkswagen Jetta või sarnane
Istmed: 5Pagas: 1
Uste arv: 4Automaatne
Päeva hind alatesEUR€ 56.76
Keskmine
Thrifty autorent: Leóni lennujaam Keskmine
Supplier logo Thrifty
Leóni lennujaam
Chevrolet Aveo või sarnane
Istmed: 5Pagas: 2
Uste arv: 4Automaatne
Päeva hind alatesEUR€ 67.50
Standardne
Thrifty autorent: Leóni lennujaam Standardne
Supplier logo Thrifty
Leóni lennujaam
Nissan Kicks või sarnane
Istmed: 5Pagas: 2
Uste arv: 5Automaatne
Päeva hind alatesEUR€ 85.95
* Lahtiütlus: kuvatud hinnad ei pruugi vastata tänastele hindadele.

Vaadake meie populaarseid sihtkohtasid

Pole vaja rohkem otsida – EconomyBookings veebilehel leiate alati parimad ja soodsamad pakkumised!

Populaarsed lennujaamad