Abikeskus

Thrifty autorent: Punta Cana lennujaam

6.4/ 137 arvamused

Kasutage suurepäraseid autorendipakkumisi ettevõttelt Thrifty, lugege klientide tagasisidet, broneerige mugavalt ja kiiresti

Sama väljastamise koht
Juhi vanus vahemikus 30-65
Sooduskood
Saabute lennukiga?
Pealekorje kuupäev
Sat, Sep 26
Aeg
10:00
Tagastamise kuupäev
Wed, Sep 30
Aeg
10:00
  • Kiire kinnitus
  • Lai valik autoklasse
  • Klientide kõrge usaldus
  • Sõbralik personal

Thrifty car rental overview

Average price

Average price

€27.45 per day

Cheapest price

Cheapest price

€38.13 per day

Most popular car type

Most popular car type

Economy

Pick up locations

Pick up locations

1

Säästa5%
Registreeruge ja tellige meie uudiskiri, et saada 5% soodustust

Soodustust saab kasutada 30 päeva jooksul pärast registreerumist.

Thrifty auto rent

Thrifty sisse Punta Cana lennujaam

Car Rental Thrifty on hinnatud 6.4 10-st, tuginedes enam kui 137 klientide arvustustele, kes on rentinud auto rentimise ettevõttest. Odavaima autorendi hinna leiate Punta Cana, Dominikaani Vabariik Punta Cana lennujaam (PUJ).

Thrifty hinnangud

Suurepärane
star6.4 / 137 arvamused
Auto tagastamise kiirus7.6
Auto puhtus7.1
Asukoha leidmise lihtsus7.0
Auto seisukord6.5
Personali abivalmidus6.2
Auto kättesaamise kiirus5.3
Hinna ja kvaliteedi suhe4.8
Punta Cana lennujaam informatsioon

Lisainformatsioon

Thrifty logo
star
6.4

Lahtiolekuajad

Mo | Tu | We | Th | Fr | Sa | Su: 7-21

Aadress

Punta Cana International Airport (PUJ), Carr. Aeropuerto, Punta Cana, 23000

Pick-up dokumendid

Krediitkaart

Võtke krediitkaart põhijuhi nimele, millel on piisavalt suur limiit ülekulude katmiseks

Pass

Võtke pass

Juhiluba

Võtke lokaalne ja rahvusvaheline juhiluba
Säästa5%
Registreeruge ja tellige meie uudiskiri, et saada 5% soodustust

Soodustust saab kasutada 30 päeva jooksul pärast registreerumist.

Car rental offers from Thrifty

Peresõiduk
Thrifty autorent: Punta Cana lennujaam Peresõiduk
Supplier logo Thrifty
Punta Cana lennujaam
Kia Rio Sport või sarnane
Istmed: 5Pagas: 1
Uste arv: N/AAutomaatne
Päeva hind alatesEUR€ 35.59
Peresõiduk
Thrifty autorent: Punta Cana lennujaam Peresõiduk
Supplier logo Thrifty
Punta Cana lennujaam
Kia Rio Sport või sarnane
Istmed: 5Pagas: 1
Uste arv: N/AAutomaatne
Päeva hind alatesEUR€ 36.20
Muud tüüpi
Thrifty autorent: Punta Cana lennujaam Muud tüüpi
Supplier logo Thrifty
Punta Cana lennujaam
Kia Picanto või sarnane
Istmed: 5Pagas: 1
Uste arv: 4Manuaalne
Päeva hind alatesEUR€ 39.29
Ökonoomne
Thrifty autorent: Punta Cana lennujaam Ökonoomne
Supplier logo Thrifty
Punta Cana lennujaam
Ford Figo või sarnane
Istmed: N/APagas: 1
Uste arv: N/AManuaalne
Päeva hind alatesEUR€ 39.41
Ökonoomne
Thrifty autorent: Punta Cana lennujaam Ökonoomne
Supplier logo Thrifty
Punta Cana lennujaam
Ford Figo või sarnane
Istmed: N/APagas: 1
Uste arv: N/AManuaalne
Päeva hind alatesEUR€ 40.06
Mahtuniversaal
Thrifty autorent: Punta Cana lennujaam Mahtuniversaal
Supplier logo Thrifty
Punta Cana lennujaam
Hyundai H1 või sarnane
Istmed: 9Pagas: 3
Uste arv: N/AAutomaatne
Päeva hind alatesEUR€ 77.32
* Lahtiütlus: kuvatud hinnad ei pruugi vastata tänastele hindadele.

Vaadake meie populaarseid sihtkohtasid

Pole vaja rohkem otsida – EconomyBookings veebilehel leiate alati parimad ja soodsamad pakkumised!

Populaarsed lennujaamad