Universal car rentals autorent: Cartagena lennujaam

6.9/ 6 arvamused

Kasutage suurepäraseid autorendipakkumisi ettevõttelt Universal car rentals, lugege klientide tagasisidet, broneerige mugavalt ja kiiresti

Pealekorje asukoht
Pealekorje kuupäev
Aeg
    Tagastamise kuupäev
    Aeg
      Rendiperiood 4 p.
      Sama väljastamise koht
      Juhi vanus vahemikus 30-65
      Sooduskood
      • Kiire kinnitus
      • Lai valik autoklasse
      • Klientide kõrge usaldus
      • Sõbralik personal
      Säästa5%
      Registreeruge ja tellige meie uudiskiri, et saada 5% soodustust

      Soodustust saab kasutada 30 päeva jooksul pärast registreerumist.

      Universal car rentals auto rent

      Universal car rentals sisse Cartagena lennujaam

      Car Rental Universal car rentals on hinnatud 6.9 10-st, tuginedes enam kui 6 klientide arvustustele, kes on rentinud auto rentimise ettevõttest. Odavaima autorendi hinna leiate Cartagena, Colombia Cartagena lennujaam (CTG).

      Universal car rentals hinnangud

      Suurepärane
      star6.9 / 6 arvamused
      Auto tagastamise kiirus8.7
      Personali abivalmidus7.7
      Auto puhtus7.5
      Asukoha leidmise lihtsus7.5
      Auto seisukord6.3
      Auto kättesaamise kiirus6.2
      Hinna ja kvaliteedi suhe4.2

      Rendipunkti Universal car rentals

      Cartagena lennujaam informatsioon

      Lisainformatsioon

      Universal car rentals logo
      star
      6.9

      Lahtiolekuajad

      Mo | Tu | We | Th | Fr: 8-18
      Sa | Su: 8-14

      Aadress

      130002;calle 70 # 6-41, Cartagena, bolivar, 130002

      Pick-up dokumendid

      Krediitkaart

      Võtke krediitkaart põhijuhi nimele, millel on piisavalt suur limiit ülekulude katmiseks

      Pass

      Võtke pass

      Juhiluba

      Võtke lokaalne ja rahvusvaheline juhiluba
      Säästa5%
      Registreeruge ja tellige meie uudiskiri, et saada 5% soodustust

      Soodustust saab kasutada 30 päeva jooksul pärast registreerumist.

      Car rental offers from Universal car rentals

      Ökonoomne
      Universal car rentals autorent: Cartagena lennujaam Ökonoomne
      Supplier logo Universal car rentals
      Cartagena lennujaam
      Chevrolet Onix Sedan või sarnane
      Istmed: 5Pagas: 1
      Uste arv: N/AAutomaatne
      Päeva hind alatesEUR 102.34
      Peresõiduk
      Universal car rentals autorent: Cartagena lennujaam Peresõiduk
      Supplier logo Universal car rentals
      Cartagena lennujaam
      Kia Rio Sport või sarnane
      Istmed: 5Pagas: 1
      Uste arv: N/AAutomaatne
      Päeva hind alatesEUR 102.34
      Peresõiduk
      Universal car rentals autorent: Cartagena lennujaam Peresõiduk
      Supplier logo Universal car rentals
      Cartagena lennujaam
      Kia Rio Sport või sarnane
      Istmed: 5Pagas: 1
      Uste arv: N/AAutomaatne
      Päeva hind alatesEUR 102.34
      Kompaktne
      Universal car rentals autorent: Cartagena lennujaam Kompaktne
      Supplier logo Universal car rentals
      Cartagena lennujaam
      Mazda 3 või sarnane
      Istmed: N/APagas: 2
      Uste arv: N/AAutomaatne
      Päeva hind alatesEUR 122.72
      Kompaktne
      Universal car rentals autorent: Cartagena lennujaam Kompaktne
      Supplier logo Universal car rentals
      Cartagena lennujaam
      Mazda 3 või sarnane
      Istmed: N/APagas: 2
      Uste arv: N/AAutomaatne
      Päeva hind alatesEUR 136.51
      Muud tüüpi
      Universal car rentals autorent: Cartagena lennujaam Muud tüüpi
      Supplier logo Universal car rentals
      Cartagena lennujaam
      Toyota Fortuner või sarnane
      Istmed: 5Pagas: 1
      Uste arv: N/AManuaalne
      Päeva hind alatesEUR 136.57
      * Lahtiütlus: kuvatud hinnad ei pruugi vastata tänastele hindadele.