Avis auto noma: Manhetenas Augšējā Austrumu puse

Saņemiet lieliskus Avis auto nomas piedāvājumus, izlasiet klientu atsauksmes un rezervējiet ērti un ātri

Saņemšanas vieta
Saņemšanas datums
Laiks
    Nodošanas datums
    Laiks
      Nomas periods: 4 d.
      Nodot tajā pašā vietā
      Vadītāja vecums 30-65
      Promo kods
      • Ātrā apstiprināšana
      • Plaša auto klašu izvēle
      • Augsta klientu uzticība
      • Draudzīgs personāls
      Atlaide5%
      Reģistrējieties un pierakstieties mūsu informatīvo ziņojumu saņemšanai, lai saņemtu 5% atlaidi

      Atlaide ir spēkā 30 dienas sākot ar reģistrācijas datumu.

      Avis auto noma

      Avis : Manhetenas Augšējā Austrumu puse

      Auto noma Avis ir ierindota 0.0 no 10, pamatojoties uz vairāk nekā 0 atsauksmēm no klientiem, kuri nomājuši automašīnu no Avis šādā atrašanās vietā: Manhetenas Augšējā Austrumu puse, ASV Ņujorka. Atrodiet labāko cenu vai rezervējiet automašīnu citās vietās Manhetena.
      Manhetenas Augšējā Austrumu puse informācija

      Papildus informācija

      Avis logo

      Darba laiks

      Mo | Tu | We | Th | Fr | Sa | Su: 7-15

      Adrese

      310 East 64th Street, New York City, 10021

      Dokumenti saņemšanai

      Kredītkarte

      Ņemiet līdzi kredītkarti uz galvenā autovadītāja vārda ar pietiekami lielu atlikumu, lai segtu summu

      Pase

      Paņemiet līdzi pasi

      Vadītāja apliecība

      Ņemiet līdzi vietējo un starptautisko vadītāja apliecību
      Atlaide5%
      Reģistrējieties un pierakstieties mūsu informatīvo ziņojumu saņemšanai, lai saņemtu 5% atlaidi

      Atlaide ir spēkā 30 dienas sākot ar reģistrācijas datumu.

      Car rental offers from Avis

      Ekonomiskais
      Avis auto noma: Manhetenas Augšējā Austrumu puse Ekonomiskais
      Supplier logo Avis
      Manhetenas Augšējā Austrumu puse
      Kia Rio vai līdzīgs
      Sēdvietas: 5Bagāža: 1
      Durvis: 4Automātiskā
      Cena par dienu, sākot noEUR 50.41
      Ekonomiskais
      Avis auto noma: Manhetenas Augšējā Austrumu puse Ekonomiskais
      Supplier logo Avis
      Manhetenas Augšējā Austrumu puse
      Kia Rio vai līdzīgs
      Sēdvietas: 5Bagāža: 1
      Durvis: 4Automātiskā
      Cena par dienu, sākot noEUR 63.16
      Cits tips
      Avis auto noma: Manhetenas Augšējā Austrumu puse Cits tips
      Supplier logo Avis
      Manhetenas Augšējā Austrumu puse
      Nissan Pathfinder vai līdzīgs
      Sēdvietas: 7Bagāža: 2
      Durvis: 5Automātiskā
      Cena par dienu, sākot noEUR 88.40
      Luksus
      Avis auto noma: Manhetenas Augšējā Austrumu puse Luksus
      Supplier logo Avis
      Manhetenas Augšējā Austrumu puse
      Chrysler 300 vai līdzīgs
      Sēdvietas: 5Bagāža: 2
      Durvis: 4Automātiskā
      Cena par dienu, sākot noEUR 149.96
      Vens
      Avis auto noma: Manhetenas Augšējā Austrumu puse Vens
      Supplier logo Avis
      Manhetenas Augšējā Austrumu puse
      Chrysler Voyager vai līdzīgs
      Sēdvietas: 7Bagāža: 1
      Durvis: 4Automātiskā
      Cena par dienu, sākot noEUR 158.82
      Cits tips
      Avis auto noma: Manhetenas Augšējā Austrumu puse Cits tips
      Supplier logo Avis
      Manhetenas Augšējā Austrumu puse
      Nissan Pathfinder vai līdzīgs
      Sēdvietas: 7Bagāža: 2
      Durvis: 5Automātiskā
      Cena par dienu, sākot noEUR 298.53
      * Lūdzu, ņemiet vērā: norādītās cenas var neatspoguļot šodienas cenas.