Palīdzības centrs

Avis auto noma: Maiami Dienvidu pludmale Pilsētas centrs

Saņemiet lieliskus Avis auto nomas piedāvājumus, izlasiet klientu atsauksmes un rezervējiet ērti un ātri

Saņemšanas vieta
Saņemšanas datums
Laiks
Nodošanas datums
Laiks
Nomas periods: 4 d.
Nodot tajā pašā vietā
Vadītāja vecums 30-65
Promo kods
  • Ātrā apstiprināšana
  • Plaša auto klašu izvēle
  • Augsta klientu uzticība
  • Draudzīgs personāls
Atlaide5%
Reģistrējieties un pierakstieties mūsu informatīvo ziņojumu saņemšanai, lai saņemtu 5% atlaidi

Atlaide ir spēkā 30 dienas sākot ar reģistrācijas datumu.

Avis auto noma

Avis : Maiami Dienvidu pludmale Pilsētas centrs

Auto noma Avis ir ierindota 0.0 no 10, pamatojoties uz vairāk nekā 1 atsauksmēm no klientiem, kuri nomājuši automašīnu no Avis šādā atrašanās vietā: Maiami Dienvidu pludmale Pilsētas centrs, ASV Florida. Atrodiet labāko cenu vai rezervējiet automašīnu citās vietās Maiami pludmale.
Maiami Dienvidu pludmale Pilsētas centrs informācija

Papildus informācija

Avis logo

Darba laiks

Mo | Tu | We | Th | Fr: 8-15
Sa | Su: 9-13

Adrese

2318 Collins Avenue (at 23rd Street), Miami Beach, 33139

Dokumenti saņemšanai

Kredītkarte

Ņemiet līdzi kredītkarti uz galvenā autovadītāja vārda ar pietiekami lielu atlikumu, lai segtu summu

Pase

Paņemiet līdzi pasi

Vadītāja apliecība

Ņemiet līdzi vietējo un starptautisko vadītāja apliecību
Atlaide5%
Reģistrējieties un pierakstieties mūsu informatīvo ziņojumu saņemšanai, lai saņemtu 5% atlaidi

Atlaide ir spēkā 30 dienas sākot ar reģistrācijas datumu.

Car rental offers from Avis

Cits tips
Avis auto noma: Maiami Dienvidu pludmale Pilsētas centrs Cits tips
Supplier logo Avis
Maiami Dienvidu pludmale Pilsētas centrs
Mazda CX-5 vai līdzīgs
Sēdvietas: 5Bagāža: 2
Durvis: 5Automātiskā
Cena par dienu, sākot noEUR 34.34
Ekonomiskais
Avis auto noma: Maiami Dienvidu pludmale Pilsētas centrs Ekonomiskais
Supplier logo Avis
Maiami Dienvidu pludmale Pilsētas centrs
Kia Rio vai līdzīgs
Sēdvietas: 5Bagāža: 1
Durvis: 4Automātiskā
Cena par dienu, sākot noEUR 36.32
Kompaktais
Avis auto noma: Maiami Dienvidu pludmale Pilsētas centrs Kompaktais
Supplier logo Avis
Maiami Dienvidu pludmale Pilsētas centrs
Kia Soul vai līdzīgs
Sēdvietas: 5Bagāža: 2
Durvis: 4Automātiskā
Cena par dienu, sākot noEUR 39.96
Pilnizmēra
Avis auto noma: Maiami Dienvidu pludmale Pilsētas centrs Pilnizmēra
Supplier logo Avis
Maiami Dienvidu pludmale Pilsētas centrs
Toyota Camry vai līdzīgs
Sēdvietas: 5Bagāža: 2
Durvis: 4Automātiskā
Cena par dienu, sākot noEUR 47.37
Vidējais
Avis auto noma: Maiami Dienvidu pludmale Pilsētas centrs Vidējais
Supplier logo Avis
Maiami Dienvidu pludmale Pilsētas centrs
Toyota Corolla or similar vai līdzīgs
Sēdvietas: N/ABagāža: 2
Durvis: N/AAutomātiskā
Cena par dienu, sākot noEUR 67.21
Vens
Avis auto noma: Maiami Dienvidu pludmale Pilsētas centrs Vens
Supplier logo Avis
Maiami Dienvidu pludmale Pilsētas centrs
Ford Transit Minibus (12 Seater) vai līdzīgs
Sēdvietas: 12Bagāža: 3
Durvis: 4Automātiskā
Cena par dienu, sākot noEUR 92.46
* Lūdzu, ņemiet vērā: norādītās cenas var neatspoguļot šodienas cenas.