Palīdzības centrs

CarWiz auto noma: Koperas centrs

Saņemiet lieliskus CarWiz auto nomas piedāvājumus, izlasiet klientu atsauksmes un rezervējiet ērti un ātri

Saņemšanas vieta
Saņemšanas datums
Laiks
Nodošanas datums
Laiks
Nomas periods: 4 d.
Nodot tajā pašā vietā
Vadītāja vecums 30-65
Promo kods
  • Ātrā apstiprināšana
  • Plaša auto klašu izvēle
  • Augsta klientu uzticība
  • Draudzīgs personāls
Atlaide5%
Reģistrējieties un pierakstieties mūsu informatīvo ziņojumu saņemšanai, lai saņemtu 5% atlaidi

Atlaide ir spēkā 30 dienas sākot ar reģistrācijas datumu.

CarWiz auto noma

CarWiz : Koperas centrs

Auto noma CarWiz ir ierindota 0.0 no 10, pamatojoties uz vairāk nekā 1 atsauksmēm no klientiem, kuri nomājuši automašīnu no CarWiz šādā atrašanās vietā: Koperas centrs, Slovēnija. Atrodiet labāko cenu vai rezervējiet automašīnu citās vietās Kopere.
Koperas centrs informācija

Papildus informācija

CarWiz logo

Darba laiks

Mo | Tu | We | Th | Fr: 9-17
Sa: 8-13

Adrese

Vojkovo nabrežje 32, Koper, 6000

Dokumenti saņemšanai

Kredītkarte

Ņemiet līdzi kredītkarti uz galvenā autovadītāja vārda ar pietiekami lielu atlikumu, lai segtu summu

Pase

Paņemiet līdzi pasi

Vadītāja apliecība

Ņemiet līdzi vietējo un starptautisko vadītāja apliecību
Atlaide5%
Reģistrējieties un pierakstieties mūsu informatīvo ziņojumu saņemšanai, lai saņemtu 5% atlaidi

Atlaide ir spēkā 30 dienas sākot ar reģistrācijas datumu.

Car rental offers from CarWiz

Ekonomiskais
CarWiz auto noma: Koperas centrs Ekonomiskais
Supplier logo CarWiz
Koperas centrs
Renault Clio vai līdzīgs
Sēdvietas: 5Bagāža: 2
Durvis: 5Manuālā
Cena par dienu, sākot noEUR 53.02
Ekonomiskais
CarWiz auto noma: Koperas centrs Ekonomiskais
Supplier logo CarWiz
Koperas centrs
Renault Clio vai līdzīgs
Sēdvietas: 5Bagāža: 2
Durvis: 5Manuālā
Cena par dienu, sākot noEUR 53.02
Ekonomiskais
CarWiz auto noma: Koperas centrs Ekonomiskais
Supplier logo CarWiz
Koperas centrs
Renault Clio vai līdzīgs
Sēdvietas: 5Bagāža: 2
Durvis: 5Manuālā
Cena par dienu, sākot noEUR 53.02
Cits tips
CarWiz auto noma: Koperas centrs Cits tips
Supplier logo CarWiz
Koperas centrs
Fiat 500 vai līdzīgs
Sēdvietas: 4Bagāža: 1
Durvis: 3Manuālā
Cena par dienu, sākot noEUR 57.08
Vens
CarWiz auto noma: Koperas centrs Vens
Supplier logo CarWiz
Koperas centrs
Citroen Grand C4 Spacetourer vai līdzīgs
Sēdvietas: 7Bagāža: 3
Durvis: 5Automātiskā
Cena par dienu, sākot noEUR 249.33
* Lūdzu, ņemiet vērā: norādītās cenas var neatspoguļot šodienas cenas.