Palīdzības centrs

Dollar auto noma: Fairmont Orchid kūrorts

Saņemiet lieliskus Dollar auto nomas piedāvājumus, izlasiet klientu atsauksmes un rezervējiet ērti un ātri

Saņemšanas vieta
Saņemšanas datums
Laiks
Nodošanas datums
Laiks
Nomas periods: 4 d.
Nodot tajā pašā vietā
Vadītāja vecums 30-65
Promo kods
  • Ātrā apstiprināšana
  • Plaša auto klašu izvēle
  • Augsta klientu uzticība
  • Draudzīgs personāls
Atlaide5%
Reģistrējieties un pierakstieties mūsu informatīvo ziņojumu saņemšanai, lai saņemtu 5% atlaidi

Atlaide ir spēkā 30 dienas sākot ar reģistrācijas datumu.

Dollar auto noma

Dollar : Fairmont Orchid kūrorts

Auto noma Dollar ir ierindota 0.0 no 10, pamatojoties uz vairāk nekā 0 atsauksmēm no klientiem, kuri nomājuši automašīnu no Dollar šādā atrašanās vietā: Fairmont Orchid kūrorts, ASV Havaji. Atrodiet labāko cenu vai rezervējiet automašīnu citās vietās Kohalas piekraste.
Fairmont Orchid kūrorts informācija

Papildus informācija

Dollar logo

Darba laiks

Mo | Tu | We | Th | Fr | Sa | Su: 8-16:30

Adrese

1 NORTH KANIKU DRIVE, KOHALA COAST, WAIKOLOA, 96743

Dokumenti saņemšanai

Kredītkarte

Ņemiet līdzi kredītkarti uz galvenā autovadītāja vārda ar pietiekami lielu atlikumu, lai segtu summu

Pase

Paņemiet līdzi pasi

Vadītāja apliecība

Ņemiet līdzi vietējo un starptautisko vadītāja apliecību
Atlaide5%
Reģistrējieties un pierakstieties mūsu informatīvo ziņojumu saņemšanai, lai saņemtu 5% atlaidi

Atlaide ir spēkā 30 dienas sākot ar reģistrācijas datumu.

Car rental offers from Dollar

Pilnizmēra
Dollar auto noma: Fairmont Orchid kūrorts Pilnizmēra
Supplier logo Dollar
Fairmont Orchid kūrorts
Volkswagen Jetta vai līdzīgs
Sēdvietas: 5Bagāža: 2
Durvis: 4Automātiskā
Cena par dienu, sākot noEUR 47.58
Speciāls
Dollar auto noma: Fairmont Orchid kūrorts Speciāls
Supplier logo Dollar
Fairmont Orchid kūrorts
Managers Special vai līdzīgs
Sēdvietas: 5Bagāža: 1
Durvis: 5Automātiskā
Cena par dienu, sākot noEUR 60.81
Speciāls
Dollar auto noma: Fairmont Orchid kūrorts Speciāls
Supplier logo Dollar
Fairmont Orchid kūrorts
Managers Special vai līdzīgs
Sēdvietas: 5Bagāža: 1
Durvis: 5Automātiskā
Cena par dienu, sākot noEUR 60.81
Cits tips
Dollar auto noma: Fairmont Orchid kūrorts Cits tips
Supplier logo Dollar
Fairmont Orchid kūrorts
Toyota Rav4 vai līdzīgs
Sēdvietas: 5Bagāža: 2
Durvis: N/AAutomātiskā
Cena par dienu, sākot noEUR 62.22
Cits tips
Dollar auto noma: Fairmont Orchid kūrorts Cits tips
Supplier logo Dollar
Fairmont Orchid kūrorts
Toyota Rav4 vai līdzīgs
Sēdvietas: 5Bagāža: 2
Durvis: N/AAutomātiskā
Cena par dienu, sākot noEUR 62.22
* Lūdzu, ņemiet vērā: norādītās cenas var neatspoguļot šodienas cenas.