Palīdzības centrs

Enterprise auto noma: Čerihilas Rietumi

7.7/ 2 atsauksmes

Saņemiet lieliskus Enterprise auto nomas piedāvājumus, izlasiet klientu atsauksmes un rezervējiet ērti un ātri

Nodot tajā pašā vietā
Vadītāja vecums 30-65
Promo kods
Ielidojat?
Saņemšanas datums
Sun, Sep 27
Laiks
10:00
Nodošanas datums
Thu, Oct 1
Laiks
10:00
  • Ātrā apstiprināšana
  • Plaša auto klašu izvēle
  • Augsta klientu uzticība
  • Draudzīgs personāls
Atlaide5%
Reģistrējieties un pierakstieties mūsu informatīvo ziņojumu saņemšanai, lai saņemtu 5% atlaidi

Atlaide ir spēkā 30 dienas sākot ar reģistrācijas datumu.

Enterprise auto noma

Enterprise : Čerihilas Rietumi

Auto noma Enterprise ir ierindota 7.7 no 10, pamatojoties uz vairāk nekā 2 atsauksmēm no klientiem, kuri nomājuši automašīnu no Enterprise šādā atrašanās vietā: Čerihilas Rietumi, ASV Ņūdžersija. Atrodiet labāko cenu vai rezervējiet automašīnu citās vietās Čerijhila.

Enterprise reitingi

Lieliski
star7.7 / 2 atsauksmes
Auto nodošanas ātrums10.0
Auto saņemšanas ātrums9.0
Auto tīrība8.0
Personāla atsaucība8.0
Auto stāvoklis7.5
Cik viegli atrast nomas vietu6.0
Cenas un kvalitātes attiecība5.5
Čerihilas Rietumi informācija

Papildus informācija

Enterprise logo
star
7.7

Darba laiks

Mo | Tu | We | Th | Fr: 8-18
Sa: 9-12

Adrese

2110 MARLTON PIKE E, CHERRY HILL, 08003

Dokumenti saņemšanai

Kredītkarte

Ņemiet līdzi kredītkarti uz galvenā autovadītāja vārda ar pietiekami lielu atlikumu, lai segtu summu

Pase

Paņemiet līdzi pasi

Vadītāja apliecība

Ņemiet līdzi vietējo un starptautisko vadītāja apliecību
Atlaide5%
Reģistrējieties un pierakstieties mūsu informatīvo ziņojumu saņemšanai, lai saņemtu 5% atlaidi

Atlaide ir spēkā 30 dienas sākot ar reģistrācijas datumu.

Car rental offers from Enterprise

Vens
Enterprise auto noma: Čerihilas Rietumi Vens
Supplier logo Enterprise
Čerihilas Rietumi
CHRYSLER PACIFICA vai līdzīgs
Sēdvietas: 7Bagāža: 1
Durvis: N/AAutomātiskā
Cena par dienu, sākot noEUR€ 49.73
Pilnizmēra
Enterprise auto noma: Čerihilas Rietumi Pilnizmēra
Supplier logo Enterprise
Čerihilas Rietumi
TOYOTA TACOMA vai līdzīgs
Sēdvietas: 5Bagāža: 2
Durvis: N/AAutomātiskā
Cena par dienu, sākot noEUR€ 74.45
Vens
Enterprise auto noma: Čerihilas Rietumi Vens
Supplier logo Enterprise
Čerihilas Rietumi
CHRYSLER PACIFICA vai līdzīgs
Sēdvietas: 7Bagāža: 1
Durvis: N/AAutomātiskā
Cena par dienu, sākot noEUR€ 115.74
* Lūdzu, ņemiet vērā: norādītās cenas var neatspoguļot šodienas cenas.

Skatiet mūsu populāros galamērķus

Nav nepieciešams meklēt tālāk — jūs vienmēr varat atrast īpašu piedāvājumu un ietaupīt ar EconomyBookings!

Populāras lidostas