Palīdzības centrs

Firefly auto noma: Budvas centrs

Saņemiet lieliskus Firefly auto nomas piedāvājumus, izlasiet klientu atsauksmes un rezervējiet ērti un ātri

Saņemšanas vieta
Saņemšanas datums
Laiks
Nodošanas datums
Laiks
Nomas periods: 4 d.
Nodot tajā pašā vietā
Vadītāja vecums 30-65
Promo kods
  • Ātrā apstiprināšana
  • Plaša auto klašu izvēle
  • Augsta klientu uzticība
  • Draudzīgs personāls
Atlaide5%
Reģistrējieties un pierakstieties mūsu informatīvo ziņojumu saņemšanai, lai saņemtu 5% atlaidi

Atlaide ir spēkā 30 dienas sākot ar reģistrācijas datumu.

Firefly auto noma

Firefly : Budvas centrs

Auto noma Firefly ir ierindota 0.0 no 10, pamatojoties uz vairāk nekā 4 atsauksmēm no klientiem, kuri nomājuši automašīnu no Firefly šādā atrašanās vietā: Budvas centrs, Melnkalne. Atrodiet labāko cenu vai rezervējiet automašīnu citās vietās Budva.
Budvas centrs informācija

Papildus informācija

Firefly logo

Darba laiks

Mo | Tu | We | Th | Fr: 9-17

Adrese

Donji bulevar, b.b. (Hotel "Tre Canne"), 85310 Budva

Dokumenti saņemšanai

Kredītkarte

Ņemiet līdzi kredītkarti uz galvenā autovadītāja vārda ar pietiekami lielu atlikumu, lai segtu summu

Pase

Paņemiet līdzi pasi

Vadītāja apliecība

Ņemiet līdzi vietējo un starptautisko vadītāja apliecību
Atlaide5%
Reģistrējieties un pierakstieties mūsu informatīvo ziņojumu saņemšanai, lai saņemtu 5% atlaidi

Atlaide ir spēkā 30 dienas sākot ar reģistrācijas datumu.

Car rental offers from Firefly

Ekonomiskais
Firefly auto noma: Budvas centrs Ekonomiskais
Supplier logo Firefly
Budvas centrs
Hyundai i20 vai līdzīgs
Sēdvietas: 4Bagāža: 2
Durvis: 4Manuālā
Cena par dienu, sākot noEUR 21.87
Kompaktais
Firefly auto noma: Budvas centrs Kompaktais
Supplier logo Firefly
Budvas centrs
Ford Focus vai līdzīgs
Sēdvietas: 5Bagāža: 2
Durvis: 4Manuālā
Cena par dienu, sākot noEUR 35.53
Ekonomiskais
Firefly auto noma: Budvas centrs Ekonomiskais
Supplier logo Firefly
Budvas centrs
Skoda Fabia vai līdzīgs
Sēdvietas: 5Bagāža: 2
Durvis: 4Manuālā
Cena par dienu, sākot noEUR 40.35
Ekonomiskais
Firefly auto noma: Budvas centrs Ekonomiskais
Supplier logo Firefly
Budvas centrs
Skoda Fabia vai līdzīgs
Sēdvietas: 5Bagāža: 2
Durvis: 4Manuālā
Cena par dienu, sākot noEUR 40.35
Mini
Firefly auto noma: Budvas centrs Mini
Supplier logo Firefly
Budvas centrs
Škoda Citigo vai līdzīgs
Sēdvietas: 4Bagāža: 1
Durvis: 4Manuālā
Cena par dienu, sākot noEUR 67.74
* Lūdzu, ņemiet vērā: norādītās cenas var neatspoguļot šodienas cenas.