Palīdzības centrs

Flexways auto noma: Simpson Bay pludmales kūrorts

Saņemiet lieliskus Flexways auto nomas piedāvājumus, izlasiet klientu atsauksmes un rezervējiet ērti un ātri

Saņemšanas vieta
Saņemšanas datums
Laiks
Nodošanas datums
Laiks
Nomas periods: 4 d.
Nodot tajā pašā vietā
Vadītāja vecums 30-65
Promo kods
  • Ātrā apstiprināšana
  • Plaša auto klašu izvēle
  • Augsta klientu uzticība
  • Draudzīgs personāls
Atlaide5%
Reģistrējieties un pierakstieties mūsu informatīvo ziņojumu saņemšanai, lai saņemtu 5% atlaidi

Atlaide ir spēkā 30 dienas sākot ar reģistrācijas datumu.

Flexways auto noma

Flexways : Simpson Bay pludmales kūrorts

Auto noma Flexways ir ierindota 0.0 no 10, pamatojoties uz vairāk nekā 0 atsauksmēm no klientiem, kuri nomājuši automašīnu no Flexways šādā atrašanās vietā: Simpson Bay pludmales kūrorts, Sintmārtena (Nīderlande). Atrodiet labāko cenu vai rezervējiet automašīnu citās vietās Sanktmartina.

Nomas vietas lidostas Flexways

Simpson Bay pludmales kūrorts informācija

Papildus informācija

Flexways logo

Darba laiks

Mo | Tu | We | Th | Fr | Sa | Su: 9-17

Adrese

#1 Patientia Houtman Road Simpson Bay, Simpson Bay, 0000

Dokumenti saņemšanai

Kredītkarte

Ņemiet līdzi kredītkarti uz galvenā autovadītāja vārda ar pietiekami lielu atlikumu, lai segtu summu

Pase

Paņemiet līdzi pasi

Vadītāja apliecība

Ņemiet līdzi vietējo un starptautisko vadītāja apliecību
Atlaide5%
Reģistrējieties un pierakstieties mūsu informatīvo ziņojumu saņemšanai, lai saņemtu 5% atlaidi

Atlaide ir spēkā 30 dienas sākot ar reģistrācijas datumu.

Citi piegādātāji Simpson Bay pludmales kūrorts

Car rental offers from Flexways

Kompaktais
Flexways auto noma: Simpson Bay pludmales kūrorts Kompaktais
Supplier logo Flexways
Simpson Bay pludmales kūrorts
Grand I10 5P Auto vai līdzīgs
Sēdvietas: 5Bagāža: 1
Durvis: 5Automātiskā
Cena par dienu, sākot noEUR 13.32
Ekonomiskais
Flexways auto noma: Simpson Bay pludmales kūrorts Ekonomiskais
Supplier logo Flexways
Simpson Bay pludmales kūrorts
Agya Auto vai līdzīgs
Sēdvietas: 4Bagāža: 2
Durvis: 5Automātiskā
Cena par dienu, sākot noEUR 17.50
Cits tips
Flexways auto noma: Simpson Bay pludmales kūrorts Cits tips
Supplier logo Flexways
Simpson Bay pludmales kūrorts
Chevrolet Spark AT vai līdzīgs
Sēdvietas: 4Bagāža: 1
Durvis: 5Automātiskā
Cena par dienu, sākot noEUR 21.96
Cits tips
Flexways auto noma: Simpson Bay pludmales kūrorts Cits tips
Supplier logo Flexways
Simpson Bay pludmales kūrorts
Spark AT vai līdzīgs
Sēdvietas: 4Bagāža: 2
Durvis: 5Automātiskā
Cena par dienu, sākot noEUR 38.10
* Lūdzu, ņemiet vērā: norādītās cenas var neatspoguļot šodienas cenas.