Palīdzības centrs

Global auto noma: Celle pilsētas centrs

9.4/ 2 atsauksmes

Saņemiet lieliskus Global auto nomas piedāvājumus, izlasiet klientu atsauksmes un rezervējiet ērti un ātri

Nodot tajā pašā vietā
Vadītāja vecums 30-65
Promo kods
Ielidojat?
Saņemšanas datums
Sun, Sep 27
Laiks
10:00
Nodošanas datums
Thu, Oct 1
Laiks
10:00
  • Ātrā apstiprināšana
  • Plaša auto klašu izvēle
  • Augsta klientu uzticība
  • Draudzīgs personāls
Atlaide5%
Reģistrējieties un pierakstieties mūsu informatīvo ziņojumu saņemšanai, lai saņemtu 5% atlaidi

Atlaide ir spēkā 30 dienas sākot ar reģistrācijas datumu.

Global auto noma

Global : Celle pilsētas centrs

Auto noma Global ir ierindota 9.4 no 10, pamatojoties uz vairāk nekā 2 atsauksmēm no klientiem, kuri nomājuši automašīnu no Global šādā atrašanās vietā: Celle pilsētas centrs, Vācija. Atrodiet labāko cenu vai rezervējiet automašīnu citās vietās Celle.

Global reitingi

Teicami
star9.4 / 2 atsauksmes
Auto saņemšanas ātrums10.0
Auto nodošanas ātrums10.0
Auto tīrība9.5
Cenas un kvalitātes attiecība9.0
Auto stāvoklis9.0
Personāla atsaucība9.0
Cik viegli atrast nomas vietu9.0
Celle pilsētas centrs informācija

Papildus informācija

Global logo
star
9.4

Darba laiks

Mo | Tu | We | Th | Fr: 8-17
Sa: 8-11

Adrese

HANNOVERSCHE HEERSTRASSE 73, CELLE, 29227

Dokumenti saņemšanai

Kredītkarte

Ņemiet līdzi kredītkarti uz galvenā autovadītāja vārda ar pietiekami lielu atlikumu, lai segtu summu

Pase

Paņemiet līdzi pasi

Vadītāja apliecība

Ņemiet līdzi vietējo un starptautisko vadītāja apliecību
Atlaide5%
Reģistrējieties un pierakstieties mūsu informatīvo ziņojumu saņemšanai, lai saņemtu 5% atlaidi

Atlaide ir spēkā 30 dienas sākot ar reģistrācijas datumu.

Car rental offers from Global

Vidējais
Global auto noma: Celle pilsētas centrs Vidējais
Supplier logo Global
Celle pilsētas centrs
SEAT ATECA vai līdzīgs
Sēdvietas: 5Bagāža: 2
Durvis: 5Manuālā
Cena par dienu, sākot noEUR€ 32.34
Ekonomiskais
Global auto noma: Celle pilsētas centrs Ekonomiskais
Supplier logo Global
Celle pilsētas centrs
HYUNDAI I20 vai līdzīgs
Sēdvietas: 4Bagāža: 2
Durvis: 5Manuālā
Cena par dienu, sākot noEUR€ 32.43
* Lūdzu, ņemiet vērā: norādītās cenas var neatspoguļot šodienas cenas.

Skatiet mūsu populāros galamērķus

Nav nepieciešams meklēt tālāk — jūs vienmēr varat atrast īpašu piedāvājumu un ietaupīt ar EconomyBookings!

Populāras lidostas