Hertz auto noma: Alba pilsētas centrs

Saņemiet lieliskus Hertz auto nomas piedāvājumus, izlasiet klientu atsauksmes un rezervējiet ērti un ātri

Saņemšanas vieta
Saņemšanas datums
Laiks
    Nodošanas datums
    Laiks
      Nomas periods: 4 d.
      Nodot tajā pašā vietā
      Vadītāja vecums 30-65
      Promo kods
      • Ātrā apstiprināšana
      • Plaša auto klašu izvēle
      • Augsta klientu uzticība
      • Draudzīgs personāls
      Atlaide5%
      Reģistrējieties un pierakstieties mūsu informatīvo ziņojumu saņemšanai, lai saņemtu 5% atlaidi

      Atlaide ir spēkā 30 dienas sākot ar reģistrācijas datumu.

      Hertz auto noma

      Hertz : Alba pilsētas centrs

      Auto noma Hertz ir ierindota 0.0 no 10, pamatojoties uz vairāk nekā 0 atsauksmēm no klientiem, kuri nomājuši automašīnu no Hertz šādā atrašanās vietā: Alba pilsētas centrs, Itālija. Atrodiet labāko cenu vai rezervējiet automašīnu citās vietās Alba.
      Alba pilsētas centrs informācija

      Papildus informācija

      Hertz logo

      Darba laiks

      Mo | Tu | We | Th | Fr | Sa: 8:30-12:30
      Mo | Tu | We | Th | Fr: 14:30-18:30

      Adrese

      Corso Bra 52, 12051 Alba

      Dokumenti saņemšanai

      Kredītkarte

      Ņemiet līdzi kredītkarti uz galvenā autovadītāja vārda ar pietiekami lielu atlikumu, lai segtu summu

      Pase

      Paņemiet līdzi pasi

      Vadītāja apliecība

      Ņemiet līdzi vietējo un starptautisko vadītāja apliecību
      Atlaide5%
      Reģistrējieties un pierakstieties mūsu informatīvo ziņojumu saņemšanai, lai saņemtu 5% atlaidi

      Atlaide ir spēkā 30 dienas sākot ar reģistrācijas datumu.

      Car rental offers from Hertz

      Mini
      Hertz auto noma: Alba pilsētas centrs Mini
      Supplier logo Hertz
      Alba pilsētas centrs
      A FIAT 500 vai līdzīgs
      Sēdvietas: 4Bagāža: 1
      Durvis: N/AManuālā
      Cena par dienu, sākot noEUR 23.17
      Kompaktais
      Hertz auto noma: Alba pilsētas centrs Kompaktais
      Supplier logo Hertz
      Alba pilsētas centrs
      Opel Mokka vai līdzīgs
      Sēdvietas: 5Bagāža: 2
      Durvis: 4Manuālā
      Cena par dienu, sākot noEUR 36.12
      Ekonomiskais
      Hertz auto noma: Alba pilsētas centrs Ekonomiskais
      Supplier logo Hertz
      Alba pilsētas centrs
      B FIAT PANDA vai līdzīgs
      Sēdvietas: 5Bagāža: 2
      Durvis: 2Manuālā
      Cena par dienu, sākot noEUR 41.98
      Kompaktais
      Hertz auto noma: Alba pilsētas centrs Kompaktais
      Supplier logo Hertz
      Alba pilsētas centrs
      Y TOYOTA C HR vai līdzīgs
      Sēdvietas: 5Bagāža: 2
      Durvis: 4Automātiskā
      Cena par dienu, sākot noEUR 95.16
      Kompaktais
      Hertz auto noma: Alba pilsētas centrs Kompaktais
      Supplier logo Hertz
      Alba pilsētas centrs
      D FIAT 500L vai līdzīgs
      Sēdvietas: 5Bagāža: 2
      Durvis: 4Manuālā
      Cena par dienu, sākot noEUR 133.43
      * Lūdzu, ņemiet vērā: norādītās cenas var neatspoguļot šodienas cenas.