Hertz auto noma: Leidenas centrs

9.5/ 11 atsauksmes

Saņemiet lieliskus Hertz auto nomas piedāvājumus, izlasiet klientu atsauksmes un rezervējiet ērti un ātri

Saņemšanas vieta
Saņemšanas datums
Laiks
    Nodošanas datums
    Laiks
      Nomas periods: 4 d.
      Nodot tajā pašā vietā
      Vadītāja vecums 30-65
      Promo kods
      • Ātrā apstiprināšana
      • Plaša auto klašu izvēle
      • Augsta klientu uzticība
      • Draudzīgs personāls
      Atlaide5%
      Reģistrējieties un pierakstieties mūsu informatīvo ziņojumu saņemšanai, lai saņemtu 5% atlaidi

      Atlaide ir spēkā 30 dienas sākot ar reģistrācijas datumu.

      Hertz auto noma

      Hertz : Leidenas centrs

      Auto noma Hertz ir ierindota 9.5 no 10, pamatojoties uz vairāk nekā 11 atsauksmēm no klientiem, kuri nomājuši automašīnu no Hertz šādā atrašanās vietā: Leidenas centrs, Nīderlande. Atrodiet labāko cenu vai rezervējiet automašīnu citās vietās Leidena.

      Hertz reitingi

      Teicami
      star9.5 / 11 atsauksmes
      Auto tīrība9.8
      Personāla atsaucība9.7
      Cik viegli atrast nomas vietu9.7
      Auto nodošanas ātrums9.6
      Auto stāvoklis9.5
      Auto saņemšanas ātrums9.1
      Cenas un kvalitātes attiecība8.8
      Leidenas centrs informācija

      Papildus informācija

      Hertz logo
      star
      9.5

      Darba laiks

      Mo | Tu | We | Th | Fr: 8:30-17
      Sa: 9-12

      Adrese

      Rijn en Schiekade 124, 2311 AV Leiden

      Dokumenti saņemšanai

      Kredītkarte

      Ņemiet līdzi kredītkarti uz galvenā autovadītāja vārda ar pietiekami lielu atlikumu, lai segtu summu

      Pase

      Paņemiet līdzi pasi

      Vadītāja apliecība

      Ņemiet līdzi vietējo un starptautisko vadītāja apliecību
      Atlaide5%
      Reģistrējieties un pierakstieties mūsu informatīvo ziņojumu saņemšanai, lai saņemtu 5% atlaidi

      Atlaide ir spēkā 30 dienas sākot ar reģistrācijas datumu.

      Citi piegādātāji Leidenas centrs

      Car rental offers from Hertz

      Mini
      Hertz auto noma: Leidenas centrs Mini
      Supplier logo Hertz
      Leidenas centrs
      A TOYOTA AYGO vai līdzīgs
      Sēdvietas: 4Bagāža: 1
      Durvis: 2Manuālā
      Cena par dienu, sākot noEUR 38.58
      Vidējais
      Hertz auto noma: Leidenas centrs Vidējais
      Supplier logo Hertz
      Leidenas centrs
      D VW T ROC vai līdzīgs
      Sēdvietas: 5Bagāža: 2
      Durvis: 4Manuālā
      Cena par dienu, sākot noEUR 49.49
      Kompaktais
      Hertz auto noma: Leidenas centrs Kompaktais
      Supplier logo Hertz
      Leidenas centrs
      C OPEL MOKKA vai līdzīgs
      Sēdvietas: 5Bagāža: 2
      Durvis: 4Manuālā
      Cena par dienu, sākot noEUR 55.65
      Cits tips
      Hertz auto noma: Leidenas centrs Cits tips
      Supplier logo Hertz
      Leidenas centrs
      Kia Niro New vai līdzīgs
      Sēdvietas: 5Bagāža: 2
      Durvis: 4Automātiskā
      Cena par dienu, sākot noEUR 59.00
      Ekonomiskais
      Hertz auto noma: Leidenas centrs Ekonomiskais
      Supplier logo Hertz
      Leidenas centrs
      B FORD FIESTA vai līdzīgs
      Sēdvietas: 5Bagāža: 2
      Durvis: N/AManuālā
      Cena par dienu, sākot noEUR 60.85
      Pilnizmēra
      Hertz auto noma: Leidenas centrs Pilnizmēra
      Supplier logo Hertz
      Leidenas centrs
      Y6 VOLVO XC40 AUT vai līdzīgs
      Sēdvietas: 5Bagāža: 2
      Durvis: N/AAutomātiskā
      Cena par dienu, sākot noEUR 63.79
      * Lūdzu, ņemiet vērā: norādītās cenas var neatspoguļot šodienas cenas.