Palīdzības centrs

JumboCar auto noma: Saint Gilles pilsētas centrs

Saņemiet lieliskus JumboCar auto nomas piedāvājumus, izlasiet klientu atsauksmes un rezervējiet ērti un ātri

Nodot tajā pašā vietā
Vadītāja vecums 30-65
Promo kods
Ielidojat?
Saņemšanas datums
Sun, Sep 27
Laiks
10:00
Nodošanas datums
Thu, Oct 1
Laiks
10:00
  • Ātrā apstiprināšana
  • Plaša auto klašu izvēle
  • Augsta klientu uzticība
  • Draudzīgs personāls
Atlaide5%
Reģistrējieties un pierakstieties mūsu informatīvo ziņojumu saņemšanai, lai saņemtu 5% atlaidi

Atlaide ir spēkā 30 dienas sākot ar reģistrācijas datumu.

JumboCar auto noma

JumboCar : Saint Gilles pilsētas centrs

Auto noma JumboCar ir ierindota 0.0 no 10, pamatojoties uz vairāk nekā 0 atsauksmēm no klientiem, kuri nomājuši automašīnu no JumboCar šādā atrašanās vietā: Saint Gilles pilsētas centrs, Reinjona. Atrodiet labāko cenu vai rezervējiet automašīnu citās vietās Sv. Žilsas Les Bēna.
Saint Gilles pilsētas centrs informācija

Papildus informācija

JumboCar logo

Darba laiks

Mo | Tu | We | Th | Fr: 7:30-12:30,14:30-17:30
Sa: 8-12
Su: 0-0

Adrese

29 avenue de Bourbon Pole Location - L'Ermitage, ST GILLES LES BAINS, 97434

Dokumenti saņemšanai

Kredītkarte

Ņemiet līdzi kredītkarti uz galvenā autovadītāja vārda ar pietiekami lielu atlikumu, lai segtu summu

Pase

Paņemiet līdzi pasi

Vadītāja apliecība

Ņemiet līdzi vietējo un starptautisko vadītāja apliecību
Atlaide5%
Reģistrējieties un pierakstieties mūsu informatīvo ziņojumu saņemšanai, lai saņemtu 5% atlaidi

Atlaide ir spēkā 30 dienas sākot ar reģistrācijas datumu.

Car rental offers from JumboCar

Cits tips
JumboCar auto noma: Saint Gilles pilsētas centrs Cits tips
Supplier logo JumboCar
Saint Gilles pilsētas centrs
Renault Twingo vai līdzīgs
Sēdvietas: 4Bagāža: 1
Durvis: 3Manuālā
Cena par dienu, sākot noEUR€ 17.38
Ekonomiskais
JumboCar auto noma: Saint Gilles pilsētas centrs Ekonomiskais
Supplier logo JumboCar
Saint Gilles pilsētas centrs
Hyundai i10 vai līdzīgs
Sēdvietas: 5Bagāža: 1
Durvis: 5Manuālā
Cena par dienu, sākot noEUR€ 17.87
Cits tips
JumboCar auto noma: Saint Gilles pilsētas centrs Cits tips
Supplier logo JumboCar
Saint Gilles pilsētas centrs
Renault Twingo vai līdzīgs
Sēdvietas: 4Bagāža: 1
Durvis: 3Manuālā
Cena par dienu, sākot noEUR€ 18.04
Mini
JumboCar auto noma: Saint Gilles pilsētas centrs Mini
Supplier logo JumboCar
Saint Gilles pilsētas centrs
Renault Twingo vai līdzīgs
Sēdvietas: 4Bagāža: 1
Durvis: 3Manuālā
Cena par dienu, sākot noEUR€ 21.94
Mini
JumboCar auto noma: Saint Gilles pilsētas centrs Mini
Supplier logo JumboCar
Saint Gilles pilsētas centrs
Renault Twingo vai līdzīgs
Sēdvietas: 4Bagāža: 1
Durvis: 3Manuālā
Cena par dienu, sākot noEUR€ 21.94
Vens
JumboCar auto noma: Saint Gilles pilsētas centrs Vens
Supplier logo JumboCar
Saint Gilles pilsētas centrs
Renault Traffic Passenger vai līdzīgs
Sēdvietas: 9Bagāža: 3
Durvis: 5Manuālā
Cena par dienu, sākot noEUR€ 52.73
* Lūdzu, ņemiet vērā: norādītās cenas var neatspoguļot šodienas cenas.

Skatiet mūsu populāros galamērķus

Nav nepieciešams meklēt tālāk — jūs vienmēr varat atrast īpašu piedāvājumu un ietaupīt ar EconomyBookings!

Populāras lidostas