Palīdzības centrs

Keddy by Europcar auto noma: Budapešta Prielles iela

9.7/ 1 atsauksme

Saņemiet lieliskus Keddy by Europcar auto nomas piedāvājumus, izlasiet klientu atsauksmes un rezervējiet ērti un ātri

Saņemšanas vieta
Saņemšanas datums
Laiks
Nodošanas datums
Laiks
Nomas periods: 4 d.
Nodot tajā pašā vietā
Vadītāja vecums 30-65
Promo kods
  • Ātrā apstiprināšana
  • Plaša auto klašu izvēle
  • Augsta klientu uzticība
  • Draudzīgs personāls
Atlaide5%
Reģistrējieties un pierakstieties mūsu informatīvo ziņojumu saņemšanai, lai saņemtu 5% atlaidi

Atlaide ir spēkā 30 dienas sākot ar reģistrācijas datumu.

Keddy by Europcar auto noma

Keddy by Europcar : Budapešta Prielles iela

Auto noma Keddy by Europcar ir ierindota 9.7 no 10, pamatojoties uz vairāk nekā 1 atsauksmēm no klientiem, kuri nomājuši automašīnu no Keddy by Europcar šādā atrašanās vietā: Budapešta Prielles iela, Ungārija. Atrodiet labāko cenu vai rezervējiet automašīnu citās vietās Budapešta.

Keddy by Europcar reitingi

Teicami
star9.7 / 1 atsauksme
Auto tīrība10.0
Auto stāvoklis10.0
Personāla atsaucība10.0
Auto saņemšanas ātrums10.0
Auto nodošanas ātrums10.0
Cenas un kvalitātes attiecība9.0
Cik viegli atrast nomas vietu9.0

Nomas vietas lidostas Keddy by Europcar

Budapešta Prielles iela informācija

Papildus informācija

Keddy by Europcar logo
star
9.7

Darba laiks

Mo | Tu | We | Th | Fr: 8-16:30

Adrese

Prielle Kornelia U.45, Budapest, 1117

Dokumenti saņemšanai

Kredītkarte

Ņemiet līdzi kredītkarti uz galvenā autovadītāja vārda ar pietiekami lielu atlikumu, lai segtu summu

Pase

Paņemiet līdzi pasi

Vadītāja apliecība

Ņemiet līdzi vietējo un starptautisko vadītāja apliecību
Atlaide5%
Reģistrējieties un pierakstieties mūsu informatīvo ziņojumu saņemšanai, lai saņemtu 5% atlaidi

Atlaide ir spēkā 30 dienas sākot ar reģistrācijas datumu.

Car rental offers from Keddy by Europcar

Ekonomiskais
Keddy by Europcar auto noma: Budapešta Prielles iela Ekonomiskais
Supplier logo Keddy by Europcar
Budapešta Prielles iela
OPEL CORSA 1.2 vai līdzīgs
Sēdvietas: 5Bagāža: 1
Durvis: 5Manuālā
Cena par dienu, sākot noEUR 38.92
Cits tips
Keddy by Europcar auto noma: Budapešta Prielles iela Cits tips
Supplier logo Keddy by Europcar
Budapešta Prielles iela
SKODA OCTAVIA 1.5 TSI vai līdzīgs
Sēdvietas: 5Bagāža: 3
Durvis: 5Manuālā
Cena par dienu, sākot noEUR 54.34
Kompaktais
Keddy by Europcar auto noma: Budapešta Prielles iela Kompaktais
Supplier logo Keddy by Europcar
Budapešta Prielles iela
VOLKSWAGEN GOLF 1.5 TSI vai līdzīgs
Sēdvietas: 5Bagāža: 2
Durvis: 5Manuālā
Cena par dienu, sākot noEUR 55.53
Vidējais
Keddy by Europcar auto noma: Budapešta Prielles iela Vidējais
Supplier logo Keddy by Europcar
Budapešta Prielles iela
SKODA OCTAVIA 1.5 TSI vai līdzīgs
Sēdvietas: 5Bagāža: 3
Durvis: 5Manuālā
Cena par dienu, sākot noEUR 58.35
* Lūdzu, ņemiet vērā: norādītās cenas var neatspoguļot šodienas cenas.

Skatiet mūsu populāros galamērķus

Nav nepieciešams meklēt tālāk — jūs vienmēr varat atrast īpašu piedāvājumu un ietaupīt ar EconomyBookings!

Populāras lidostas