Record GO auto noma: Valensijas dzelzceļa stacija

7.8/ 14 atsauksmes

Saņemiet lieliskus Record GO auto nomas piedāvājumus, izlasiet klientu atsauksmes un rezervējiet ērti un ātri

Saņemšanas vieta
Saņemšanas datums
Laiks
    Nodošanas datums
    Laiks
      Nomas periods: 4 d.
      Nodot tajā pašā vietā
      Vadītāja vecums 30-65
      Promo kods
      • Ātrā apstiprināšana
      • Plaša auto klašu izvēle
      • Augsta klientu uzticība
      • Draudzīgs personāls
      Atlaide5%
      Reģistrējieties un pierakstieties mūsu informatīvo ziņojumu saņemšanai, lai saņemtu 5% atlaidi

      Atlaide ir spēkā 30 dienas sākot ar reģistrācijas datumu.

      Record GO auto noma

      Record GO : Valensijas dzelzceļa stacija

      Auto noma Record GO ir ierindota 7.8 no 10, pamatojoties uz vairāk nekā 14 atsauksmēm no klientiem, kuri nomājuši automašīnu no Record GO šādā atrašanās vietā: Valensijas dzelzceļa stacija, Spānija-Kontinentālā daļa. Atrodiet labāko cenu vai rezervējiet automašīnu citās vietās Valensija.

      Record GO reitingi

      Lieliski
      star7.8 / 14 atsauksmes
      Personāla atsaucība8.9
      Cik viegli atrast nomas vietu8.9
      Auto nodošanas ātrums8.3
      Auto tīrība8.1
      Auto stāvoklis7.4
      Auto saņemšanas ātrums7.4
      Cenas un kvalitātes attiecība5.9

      Nomas vietas lidostas Record GO

      Valensijas dzelzceļa stacija informācija

      Papildus informācija

      Record GO logo
      star
      7.8

      Darba laiks

      Mo | Tu | We | Th | Fr | Sa | Su: 8-22

      Adrese

      Calle San Vicente Mártir 170, 46007, Valencia, Spain

      Dokumenti saņemšanai

      Kredītkarte

      Ņemiet līdzi kredītkarti uz galvenā autovadītāja vārda ar pietiekami lielu atlikumu, lai segtu summu

      Pase

      Paņemiet līdzi pasi

      Vadītāja apliecība

      Ņemiet līdzi vietējo un starptautisko vadītāja apliecību
      Atlaide5%
      Reģistrējieties un pierakstieties mūsu informatīvo ziņojumu saņemšanai, lai saņemtu 5% atlaidi

      Atlaide ir spēkā 30 dienas sākot ar reģistrācijas datumu.

      Car rental offers from Record GO

      Cits tips
      Record GO auto noma: Valensijas dzelzceļa stacija Cits tips
      Supplier logo Record GO
      Valensijas dzelzceļa stacija
      Fiat 500 vai līdzīgs
      Sēdvietas: 4Bagāža: 1
      Durvis: 3Manuālā
      Cena par dienu, sākot noEUR 12.82
      Mini
      Record GO auto noma: Valensijas dzelzceļa stacija Mini
      Supplier logo Record GO
      Valensijas dzelzceļa stacija
      Ford Ka vai līdzīgs
      Sēdvietas: 4Bagāža: 1
      Durvis: 3Manuālā
      Cena par dienu, sākot noEUR 15.51
      Kompaktais
      Record GO auto noma: Valensijas dzelzceļa stacija Kompaktais
      Supplier logo Record GO
      Valensijas dzelzceļa stacija
      Peugeot Rifter vai līdzīgs
      Sēdvietas: 5Bagāža: 3
      Durvis: 5Manuālā
      Cena par dienu, sākot noEUR 20.05
      Ekonomiskais
      Record GO auto noma: Valensijas dzelzceļa stacija Ekonomiskais
      Supplier logo Record GO
      Valensijas dzelzceļa stacija
      Toyota Yaris vai līdzīgs
      Sēdvietas: 5Bagāža: 1
      Durvis: 5Automātiskā
      Cena par dienu, sākot noEUR 20.79
      Vens
      Record GO auto noma: Valensijas dzelzceļa stacija Vens
      Supplier logo Record GO
      Valensijas dzelzceļa stacija
      Volkswagen Caddy vai līdzīgs
      Sēdvietas: 5Bagāža: 2
      Durvis: 5Manuālā
      Cena par dienu, sākot noEUR 22.38
      Mini
      Record GO auto noma: Valensijas dzelzceļa stacija Mini
      Supplier logo Record GO
      Valensijas dzelzceļa stacija
      Ford Ka vai līdzīgs
      Sēdvietas: 4Bagāža: 1
      Durvis: 3Manuālā
      Cena par dienu, sākot noEUR 53.28
      * Lūdzu, ņemiet vērā: norādītās cenas var neatspoguļot šodienas cenas.