Thrifty auto noma: Agadiras centrs

Saņemiet lieliskus Thrifty auto nomas piedāvājumus, izlasiet klientu atsauksmes un rezervējiet ērti un ātri

Saņemšanas vieta
Saņemšanas datums
Laiks
    Nodošanas datums
    Laiks
      Nomas periods: 4 d.
      Nodot tajā pašā vietā
      Vadītāja vecums 30-65
      Promo kods
      • Ātrā apstiprināšana
      • Plaša auto klašu izvēle
      • Augsta klientu uzticība
      • Draudzīgs personāls
      Atlaide5%
      Reģistrējieties un pierakstieties mūsu informatīvo ziņojumu saņemšanai, lai saņemtu 5% atlaidi

      Atlaide ir spēkā 30 dienas sākot ar reģistrācijas datumu.

      Thrifty auto noma

      Thrifty : Agadiras centrs

      Auto noma Thrifty ir ierindota 0.0 no 10, pamatojoties uz vairāk nekā 1 atsauksmēm no klientiem, kuri nomājuši automašīnu no Thrifty šādā atrašanās vietā: Agadiras centrs, Maroka. Atrodiet labāko cenu vai rezervējiet automašīnu citās vietās Agadira.

      Nomas vietas lidostas Thrifty

      Agadiras centrs informācija

      Papildus informācija

      Thrifty logo

      Darba laiks

      Mo | Tu | We | Th | Fr: 8-12,14:30-18:30
      Sa: 9-12,15-18

      Adrese

      AVENUE MOHAMED V BUNGALOW MARHABA, AGADIR, 80000

      Dokumenti saņemšanai

      Kredītkarte

      Ņemiet līdzi kredītkarti uz galvenā autovadītāja vārda ar pietiekami lielu atlikumu, lai segtu summu

      Pase

      Paņemiet līdzi pasi

      Vadītāja apliecība

      Ņemiet līdzi vietējo un starptautisko vadītāja apliecību
      Atlaide5%
      Reģistrējieties un pierakstieties mūsu informatīvo ziņojumu saņemšanai, lai saņemtu 5% atlaidi

      Atlaide ir spēkā 30 dienas sākot ar reģistrācijas datumu.

      Car rental offers from Thrifty

      Cits tips
      Thrifty auto noma: Agadiras centrs Cits tips
      Supplier logo Thrifty
      Agadiras centrs
      Kia Picanto vai līdzīgs
      Sēdvietas: 4Bagāža: 1
      Durvis: 5Manuālā
      Cena par dienu, sākot noEUR 18.38
      Mini
      Thrifty auto noma: Agadiras centrs Mini
      Supplier logo Thrifty
      Agadiras centrs
      Kia Picanto vai līdzīgs
      Sēdvietas: 4Bagāža: 1
      Durvis: 5Automātiskā
      Cena par dienu, sākot noEUR 20.28
      Cits tips
      Thrifty auto noma: Agadiras centrs Cits tips
      Supplier logo Thrifty
      Agadiras centrs
      Kia Picanto vai līdzīgs
      Sēdvietas: 4Bagāža: 1
      Durvis: 5Automātiskā
      Cena par dienu, sākot noEUR 22.00
      Ekonomiskais
      Thrifty auto noma: Agadiras centrs Ekonomiskais
      Supplier logo Thrifty
      Agadiras centrs
      Kia Rio vai līdzīgs
      Sēdvietas: 5Bagāža: 2
      Durvis: 5Automātiskā
      Cena par dienu, sākot noEUR 23.41
      Mini
      Thrifty auto noma: Agadiras centrs Mini
      Supplier logo Thrifty
      Agadiras centrs
      Kia Picanto vai līdzīgs
      Sēdvietas: 4Bagāža: 1
      Durvis: 5Automātiskā
      Cena par dienu, sākot noEUR 46.44
      Vidējais
      Thrifty auto noma: Agadiras centrs Vidējais
      Supplier logo Thrifty
      Agadiras centrs
      Fiat Fullback Double Cab vai līdzīgs
      Sēdvietas: 5Bagāža: 2
      Durvis: 5Manuālā
      Cena par dienu, sākot noEUR 48.92
      * Lūdzu, ņemiet vērā: norādītās cenas var neatspoguļot šodienas cenas.