Palīdzības centrs

Wheego auto noma: Diseldorfas dzelzceļa stacija

9.1/ 8 atsauksmes

Saņemiet lieliskus Wheego auto nomas piedāvājumus, izlasiet klientu atsauksmes un rezervējiet ērti un ātri

Nodot tajā pašā vietā
Vadītāja vecums 30-65
Promo kods
Ielidojat?
Saņemšanas datums
Sat, Sep 26
Laiks
10:00
Nodošanas datums
Wed, Sep 30
Laiks
10:00
  • Ātrā apstiprināšana
  • Plaša auto klašu izvēle
  • Augsta klientu uzticība
  • Draudzīgs personāls
Atlaide5%
Reģistrējieties un pierakstieties mūsu informatīvo ziņojumu saņemšanai, lai saņemtu 5% atlaidi

Atlaide ir spēkā 30 dienas sākot ar reģistrācijas datumu.

Wheego auto noma

Wheego : Diseldorfas dzelzceļa stacija

Auto noma Wheego ir ierindota 9.1 no 10, pamatojoties uz vairāk nekā 8 atsauksmēm no klientiem, kuri nomājuši automašīnu no Wheego šādā atrašanās vietā: Diseldorfas dzelzceļa stacija, Vācija. Atrodiet labāko cenu vai rezervējiet automašīnu citās vietās Diseldorfa.

Wheego reitingi

Teicami
star9.1 / 8 atsauksmes
Auto nodošanas ātrums10.0
Cenas un kvalitātes attiecība9.1
Auto stāvoklis9.1
Personāla atsaucība9.1
Cik viegli atrast nomas vietu9.1
Auto tīrība8.9
Auto saņemšanas ātrums8.3

Nomas vietas lidostas Wheego

Diseldorfas dzelzceļa stacija informācija

Papildus informācija

Wheego logo
star
9.1

Darba laiks

Mo | Tu | We | Th | Fr: 8-18
Sa: 10-14

Adrese

Stresemannstr. 8, Düsseldorf, 40210

Dokumenti saņemšanai

Kredītkarte

Ņemiet līdzi kredītkarti uz galvenā autovadītāja vārda ar pietiekami lielu atlikumu, lai segtu summu

Pase

Paņemiet līdzi pasi

Vadītāja apliecība

Ņemiet līdzi vietējo un starptautisko vadītāja apliecību
Atlaide5%
Reģistrējieties un pierakstieties mūsu informatīvo ziņojumu saņemšanai, lai saņemtu 5% atlaidi

Atlaide ir spēkā 30 dienas sākot ar reģistrācijas datumu.

Car rental offers from Wheego

Kompaktais
Wheego auto noma: Diseldorfas dzelzceļa stacija Kompaktais
Supplier logo Wheego
Diseldorfas dzelzceļa stacija
Hyundai i30 vai līdzīgs
Sēdvietas: 5Bagāža: 1
Durvis: 5Manuālā
Cena par dienu, sākot noEUR€ 15.78
Ekonomiskais
Wheego auto noma: Diseldorfas dzelzceļa stacija Ekonomiskais
Supplier logo Wheego
Diseldorfas dzelzceļa stacija
Skoda Fabia vai līdzīgs
Sēdvietas: 5Bagāža: 1
Durvis: 4Manuālā
Cena par dienu, sākot noEUR€ 37.23
Cits tips
Wheego auto noma: Diseldorfas dzelzceļa stacija Cits tips
Supplier logo Wheego
Diseldorfas dzelzceļa stacija
Fiat Panda vai līdzīgs
Sēdvietas: 4Bagāža: 1
Durvis: 3Manuālā
Cena par dienu, sākot noEUR€ 37.95
Kompaktais
Wheego auto noma: Diseldorfas dzelzceļa stacija Kompaktais
Supplier logo Wheego
Diseldorfas dzelzceļa stacija
Hyundai i30 vai līdzīgs
Sēdvietas: 5Bagāža: 1
Durvis: 5Manuālā
Cena par dienu, sākot noEUR€ 41.15
Ekonomiskais
Wheego auto noma: Diseldorfas dzelzceļa stacija Ekonomiskais
Supplier logo Wheego
Diseldorfas dzelzceļa stacija
Skoda Fabia vai līdzīgs
Sēdvietas: 5Bagāža: 1
Durvis: 4Manuālā
Cena par dienu, sākot noEUR€ 48.55
Vens
Wheego auto noma: Diseldorfas dzelzceļa stacija Vens
Supplier logo Wheego
Diseldorfas dzelzceļa stacija
Volkswagen Multivan vai līdzīgs
Sēdvietas: 7Bagāža: 1
Durvis: 5Automātiskā
Cena par dienu, sākot noEUR€ 149.43
* Lūdzu, ņemiet vērā: norādītās cenas var neatspoguļot šodienas cenas.

Skatiet mūsu populāros galamērķus

Nav nepieciešams meklēt tālāk — jūs vienmēr varat atrast īpašu piedāvājumu un ietaupīt ar EconomyBookings!

Populāras lidostas