Your web browser is not supported anymore.
Economybookings.com works with a wide range of browsers. However, if you'd like to use many of our latest and greatest features, please upgrade to a modern, fully supported browser.
Find the latest versions of our supported browsers below.

Biura podróży (B2B)

EconomyBookings.com oferuje system rezerwacji samochodów trzeciej generacji. W tej chwili jesteśmy jedną z niewielu firm w Europie, które oferują model biznesowy "Business-To-Business" (B2B) umożliwiający współpracę z wykorzystaniem naszych rewolucyjnych rozwiązań rezerwacji. Naszymi Partnerami są na przykład biura podróży, którym umożliwiamy zwiększenie swoich dochodów ze sprzedaży dodatkowych usług. EconomyBookings.com zapewnia Partnerom (w tym biurom podróży), dostęp do bazy danych w czasie rzeczywistym oraz dostęp do rezerwacji wynajmu samochodów z ponad 250 firm wynajmujących samochody w 150 krajach świata. Jednym z głównych priorytetów naszej Firmy jest wypożyczenie samochodu w jak najniższej cenie. Model rezerwacji Economybookings.com może być dostosowany do różnych potrzeb, jednak z reguły, oferujemy naszym Partnerom możliwość ułatwionego systemu wdrażania (tzw. White Label iFrame). Szczegóły współpracy w modelu B2B z chęcią przybliżą specjaliści z naszej Firmy. Wypełnij formularz on-line poniżej a my skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin.
 • Sixt jest jedną z najstarszych firm wynajmu samochodów na świecie - w 2012 roku świętowała swoje 100-lecie. Podczas tak długiej historii firma zgromadził bogate doświadczenie, a teraz zasłużenie znalazła się wśród liderów branży wynajmu samochodów.
 • Budget Rent a Car jest doświadczoną firmą wynajmującą samochody. Znana z wysokiej jakości usług i przemyślanych strategii z uwagi na potrzeby oszczędnych turystów . Została założona w Los Angeles w Kalifornii przez Morris Mirkin w 1958 roku i rozpoczęła działalność z bardzo skromną ilością dziesięciu samochodów.
 • Dollar Rent a Car jest znaną firmą wynajmującą samochody założoną w Los Angeles w 1965 roku przez energicznego biznesmena Henry Caruso. Pod jego kierownictwem firma rozrosła się i jest czwartą największą firmą wynajmującą samochody na świecie. Dolar Rent-a -Car rozpoczął działalność w pięciu miejscach w USA i na całym świecie.
 • Znana światowa marka Alamo jest trzecią co do wielkości firmą wynajmującą samochody w Stanach Zjednoczonych. Firma posiada ponad tysiąc miejsca wynajmujących samochody w 42 krajach i działa w każdym regionie świata jednak głównie w USA, Kanadzie, Ameryce Południowej, Europie, Azji, Afryce i Australii.
 • Thrifty jest znaną i szanowaną na całym świecie marką wynajmującą samochody z ponad 1020 lokalizacji w 68 krajach. Można spotkać samochody z Thrifty logo w dowolnym miejscu na świecie - na krętych uliczkach starych europejskich miast, na szerokich amerykańskich autostradach lub na malowniczych drogach afrykańskiej sawanny.
 • Firma Fox Rent a Car została założona w 1989 roku i przez ponad 20 lat swojej działalności działa jako wiarygodny partner w segmencie budżetowym. Fox Rent a Car otworzyła pierwsze biuro na lotnisku w Los Angeles i bardzo szybko zaczęła rozwijać swoją działalność o nowe lokalizacje.
 • National jest jedną z największych firm wynajmujących samochody w Ameryce Północnej. Została założona w 1947 roku przez 24 niezależne agencje wynajmu samochodów i początkowo miała tylko 60 lokalizacji w USA. Dziś National ma status międzynarodowej firmy z ponad 2000 miejsc na całym świecie.
 • Wypożyczalnia samochodów Avis jest jednym z najbardziej znanych światowych liderów z doświadczeniem w bardzo konkurencyjnej branży wynajmu samochodów. W chwili obecnej jest to druga co do wielkości firma na świecie. Po założeniu działalności w 1946 r. z tylko trzema samochodami do wynajęcia na małym lotnisku w Michigan, USA.
 • Europcar jest jedną z najbardziej uznanych firm wynajmującą samochody na całym świecie z doskonałąj reputacją dla wszystkich wynajmujących. Wypożyczalnia samochodów została założona w 1949 roku w Paryżu, a dziś , mimo " jednego kontynentu " nazwa, ma międzynarodowy status i uznanie na całym świecie.
 • Sol - Mar Rent a Car jest jedną z wiodących hiszpańskich firm wynajmu samochodów od ponad 35 lat w biznesie. Należy zauważyć , że Hiszpania ma bardzo konkurencyjny rynek wynajmu samochodów. Ten kraj zawsze był jednym z najbardziej pożądanych przez turystów miejscem na świecie.
 • Advantage Rent a Car to jest amerykańska marka, zajmująca się wynajmem samochodów ze stosunkowo długą historię i wieloma sukcesami. Firma została założona w 1963 roku jako mała niezależna agencja wynajmu samochodów z siedzibą w San Antonio w Teksasie.
 • Historia Goldcar Rental sięga 1985, kiedy dwaj bracia Juan i Pedro Alcaraz założyli małą agencję wynajmu w San Juan de Alicante . Początkowo przeznaczono do wynajęcia tylko pięć samochodów marki Ford. W 1988 roku zmienili nazwę firmy na Europa Rent a Car i zaczęli rozwijać swoją działalność . Wzrost był stabilny każdego roku dla ich firmy.