Pagalbos centre

Avis - Los Andželo Union stotis

6.6/ 1 apžvalga

Gaukite puikių Avis automobilių nuomos pasiūlymų, perskaitykite klientų atsiliepimus, lengvai ir greitai užsakykite

Ta pati išvežimo vieta
Vairuotojo amžius tarp 30-65
Promo kodas
Atvykstate lėktuvu?
Atsiėmimo data
Sat, Sep 26
Laikas
10:00
Grąžinimo data
Wed, Sep 30
Laikas
10:00
  • Greitas patvirtinimas
  • Platus automobilių klasių pasirinkimas
  • Didelis klientų pasitikėjimas
  • Draugiškas personalas
Nuolaida5%
Užsiregistruokite gauti naujienlaiškį ir gaukite 5 % nuolaidą

Nuolaida galioja 30 dienų nuo registracijos datos.

Avis automobilių nuoma

Avis į Los Andželo Union stotis

Avis automobilių nuoma įvertinta 6.6 iš 10, remiantis daugiau nei 1 atsiliepimų iš klientų, kurie išsinuomojo automobilį iš Avis, Los Andželo Union stotis, JAV Kalifornija. Raskite geriausią kainą Avis automobilių nuomai Los Andželo Union stotis arba užsisakykite automobilį kitose vietose aplink Los Andželas.

Avis reitingai

Puikus
star6.6 / 1 apžvalga
Automobilio švara10.0
Automobilio grąžinimo greitis8.0
Personalo paslaugumas7.0
Automobilio atsiėmimo greitis6.0
Kainos ir kokybės santykis5.0
Automobilio būklė5.0
Lengva rasti nuomos vietą5.0

Automobilių nuoma oro uostai Avis

Los Andželo Union stotis informacija

Papildoma informacija

Avis logo
star
6.6

Darbo valandos

Mo | Tu | We | Th | Fr: 8-16
Sa | Su: 8-13

Adresas

800 North Alameda Street, Los Angeles, 90012

Dokumentai apie paėmimą

Kreditinė kortelė

Paimkite kredito kortelę pagrindinio vairuotojo vardu, kurios limitas būtų pakankamas perviršiui padengti

Pasas

Pasiimk pasą

Vairuotojo pažymėjimas

Su savimi turėkite šalies ir tarptautinį vairuotojo pažymėjimą
Nuolaida5%
Užsiregistruokite gauti naujienlaiškį ir gaukite 5 % nuolaidą

Nuolaida galioja 30 dienų nuo registracijos datos.

Kiti nuomotojai Los Andželo Union stotis

Car rental offers from Avis

Kito tipo
Avis - Los Andželo Union stotis Kito tipo
Supplier logo Avis
Los Andželo Union stotis
Toyota Corolla arba analogiškas
Sėdynės: 5Bagažas: 1
Durys: 4Automatinė
Kaina už dienomis nuoEUR€ 24.77
Kompaktinis
Avis - Los Andželo Union stotis Kompaktinis
Supplier logo Avis
Los Andželo Union stotis
Kia Soul arba analogiškas
Sėdynės: 5Bagažas: 2
Durys: 4Automatinė
Kaina už dienomis nuoEUR€ 29.49
Ekonominis
Avis - Los Andželo Union stotis Ekonominis
Supplier logo Avis
Los Andželo Union stotis
Kia Rio or similar arba analogiškas
Sėdynės: N/ABagažas: 2
Durys: N/AAutomatinė
Kaina už dienomis nuoEUR€ 51.24
Liuksas
Avis - Los Andželo Union stotis Liuksas
Supplier logo Avis
Los Andželo Union stotis
Chrysler 300 arba analogiškas
Sėdynės: 5Bagažas: 2
Durys: 4Automatinė
Kaina už dienomis nuoEUR€ 85.58
Šeimyninis
Avis - Los Andželo Union stotis Šeimyninis
Supplier logo Avis
Los Andželo Union stotis
Toyota Camry arba analogiškas
Sėdynės: 5Bagažas: 2
Durys: 4Automatinė
Kaina už dienomis nuoEUR€ 96.66
Furgonas
Avis - Los Andželo Union stotis Furgonas
Supplier logo Avis
Los Andželo Union stotis
Chrysler Voyager arba analogiškas
Sėdynės: 7Bagažas: 1
Durys: 4Automatinė
Kaina už dienomis nuoEUR€ 177.30
* Atsakomybės atsisakymas: rodomos kainos gali neatspindėti šiandienos tarifų.

Žiūrėkite populiariausias paskirties vietas

Daugiau nebeieškokite – jūs visada rasite geriausią ir naudingiausią pasiūlymą EconomyBookings!

Populiariausi oro uostai