SIXT - Londonas Hammersmithas

9.0/ 5 apžvalgos

Gaukite puikių SIXT automobilių nuomos pasiūlymų, perskaitykite klientų atsiliepimus, lengvai ir greitai užsakykite

Atsiėmimo vieta
Atsiėmimo data
Laikas
    Grąžinimo data
    Laikas
      Laikotarpis 4 d.
      Ta pati išvežimo vieta
      Vairuotojo amžius tarp 30-65
      Promo kodas
      • Greitas patvirtinimas
      • Platus automobilių klasių pasirinkimas
      • Didelis klientų pasitikėjimas
      • Draugiškas personalas
      Nuolaida5%
      Užsiregistruokite gauti naujienlaiškį ir gaukite 5 % nuolaidą

      Nuolaida galioja 30 dienų nuo registracijos datos.

      SIXT automobilių nuoma

      SIXT į Londonas Hammersmithas

      SIXT automobilių nuoma įvertinta 9.0 iš 10, remiantis daugiau nei 5 atsiliepimų iš klientų, kurie išsinuomojo automobilį iš SIXT, Londonas Hammersmithas, Jungtinė Karalystė. Raskite geriausią kainą SIXT automobilių nuomai Londonas Hammersmithas arba užsisakykite automobilį kitose vietose aplink Londonas.

      SIXT reitingai

      Nuostabus
      star9.0 / 5 apžvalgos
      Automobilio švara9.8
      Automobilio būklė9.8
      Personalo paslaugumas9.8
      Automobilio grąžinimo greitis9.6
      Lengva rasti nuomos vietą9.4
      Kainos ir kokybės santykis7.8
      Automobilio atsiėmimo greitis6.8

      Automobilių nuoma oro uostai SIXT

      Londonas Hammersmithas informacija

      Papildoma informacija

      SIXT logo
      star
      9.0

      Darbo valandos

      Mo | Tu | We | Th | Fr: 8-18
      Sa: 8-13

      Adresas

      144-146 Hammersmith Road, London, W6 7PJ

      Dokumentai apie paėmimą

      Kreditinė kortelė

      Paimkite kredito kortelę pagrindinio vairuotojo vardu, kurios limitas būtų pakankamas perviršiui padengti

      Pasas

      Pasiimk pasą

      Vairuotojo pažymėjimas

      Su savimi turėkite šalies ir tarptautinį vairuotojo pažymėjimą
      Nuolaida5%
      Užsiregistruokite gauti naujienlaiškį ir gaukite 5 % nuolaidą

      Nuolaida galioja 30 dienų nuo registracijos datos.

      Kiti nuomotojai Londonas Hammersmithas

      Car rental offers from SIXT

      Kito tipo
      SIXT - Londonas Hammersmithas Kito tipo
      Supplier logo SIXT
      Londonas Hammersmithas
      VW T-Cross arba analogiškas
      Sėdynės: 5Bagažas: 1
      Durys: 4Mechaninė
      Kaina už dienomis nuoEUR 18.86
      Kompaktinis
      SIXT - Londonas Hammersmithas Kompaktinis
      Supplier logo SIXT
      Londonas Hammersmithas
      Peugeot 308 arba analogiškas
      Sėdynės: 5Bagažas: 1
      Durys: 5Automatinė
      Kaina už dienomis nuoEUR 58.71
      Ekonominis
      SIXT - Londonas Hammersmithas Ekonominis
      Supplier logo SIXT
      Londonas Hammersmithas
      VW Polo arba analogiškas
      Sėdynės: 5Bagažas: 1
      Durys: 5Mechaninė
      Kaina už dienomis nuoEUR 58.72
      Ekonominis
      SIXT - Londonas Hammersmithas Ekonominis
      Supplier logo SIXT
      Londonas Hammersmithas
      Renault Clio arba analogiškas
      Sėdynės: 5Bagažas: 1
      Durys: 5Mechaninė
      Kaina už dienomis nuoEUR 68.59
      Šeimyninis
      SIXT - Londonas Hammersmithas Šeimyninis
      Supplier logo SIXT
      Londonas Hammersmithas
      BMW 3 Series arba analogiškas
      Sėdynės: 5Bagažas: 2
      Durys: 5Automatinė
      Kaina už dienomis nuoEUR 111.19
      Standartinis
      SIXT - Londonas Hammersmithas Standartinis
      Supplier logo SIXT
      Londonas Hammersmithas
      VW Caddy 7 seater Aut. arba analogiškas
      Sėdynės: 7Bagažas: 1
      Durys: 5Automatinė
      Kaina už dienomis nuoEUR 311.13
      * Atsakomybės atsisakymas: rodomos kainos gali neatspindėti šiandienos tarifų.