Yardım Merkezi

Europcar Araç Kiralama: Cuernavaca Şehir Merkezi

8.7/ 2 yorumlar

Harika Europcar araç kiralama fırsatlarıyla karşılaşın, müşteri yorumlarını okuyun, aracınızı kolay ve hızlı bir şekilde ayırtın

Aynı teslim yeri
Sürücü 30-65 yaş arası mı
Promosyon kodu
Uçakla mı geliyorsunuz?
Teslim alma tarihi
Sat, Oct 24
Saat
10:00
Teslim etme tarihi
Wed, Oct 28
Saat
10:00
  • Hızlı Onay
  • Geniş araba sınıfı seçimi
  • Yüksek müşteri güveni
  • Güler yüzlü personel
İndirim5%
%5 indirim almak için haber bültenimize kayıt ve üye olun

İndirim kayıt tarihinden itibaren 30 gün süreyle geçerlidir.

Europcar araba kiralama

Europcar içinde Cuernavaca Şehir Merkezi

Europcar araç kiralama, Cuernavaca Şehir Merkezi, Meksika konumunda Europcar'den araç kiralamış müşterilerden gelen 2 oranından fazla incelemeye göre 10 üzerinden 8.7 olarak sıralanmıştır. Cuernavaca Şehir Merkezi konumunda Europcar araç kiralama için en iyi fiyatı bulun veya Cuernavaca civarındaki diğer konumlarda araç rezervasyonu yapın.

Europcar derecelendirme

Mükemmel
star8.7 / 2 yorumlar
Personelin yardımseverliği10.0
Bulma kolaylığı10.0
Aracın temizliği9.5
Fiyat-performans dengesi8.5
Aracın durumu8.5
Araç teslim hızı8.0
Araç teslim alma hızı6.0
Cuernavaca Şehir Merkezi bilgi

Ek bilgi

Europcar logo
star
8.7

Açılış saatleri

Su | Sa: 9-16
Mo | Tu | We | Th | Fr: 9-19

Adres

AV.MORELOS SUR N.86, CUERNAVACA, 32050

Teslim Alma Belgeleri

Kredi kartı

Esas sürücünün adına çıkartılmış, gerektiğinde ek ücretler için yeterli limite sahip kredi kartı

Pasaport

Pasaportunuzu alın

Sürücü ehliyeti

Yerel ve uluslararası sürücü belgenizi yanınıza alın
İndirim5%
%5 indirim almak için haber bültenimize kayıt ve üye olun

İndirim kayıt tarihinden itibaren 30 gün süreyle geçerlidir.

Diğer tedarikçiler Cuernavaca Şehir Merkezi

Car rental offers from Europcar

Diğer tip
Europcar Araç Kiralama: Cuernavaca Şehir Merkezi Diğer tip
Supplier logo Europcar
Cuernavaca Şehir Merkezi
CHEVROLET BEAT 1.2 HB ya da benzer
Koltuklar: 5Valizler: 1
Kapılar: 5Manuel
Günlük fiyatEUR€ 14.94
Geniş Boyutlu
Supplier logo Europcar
Cuernavaca Şehir Merkezi
Corolla Aut. ya da benzer
Koltuklar: N/AValizler: 3
Kapılar: N/AOtomatik
Günlük fiyatEUR€ 22.71
Economy
Europcar Araç Kiralama: Cuernavaca Şehir Merkezi Economy
Supplier logo Europcar
Cuernavaca Şehir Merkezi
Hyundai Grand i10 ya da benzer
Koltuklar: 5Valizler: 1
Kapılar: 4Otomatik
Günlük fiyatEUR€ 23.58
Geniş Boyutlu
Supplier logo Europcar
Cuernavaca Şehir Merkezi
Corolla Aut. ya da benzer
Koltuklar: N/AValizler: 3
Kapılar: N/AOtomatik
Günlük fiyatEUR€ 27.08
Economy
Europcar Araç Kiralama: Cuernavaca Şehir Merkezi Economy
Supplier logo Europcar
Cuernavaca Şehir Merkezi
Hyundai Grand i10 ya da benzer
Koltuklar: 5Valizler: 1
Kapılar: 4Otomatik
Günlük fiyatEUR€ 46.78
Van
Supplier logo Europcar
Cuernavaca Şehir Merkezi
Xpander Aut. ya da benzer
Koltuklar: N/AValizler: 2
Kapılar: N/AOtomatik
Günlük fiyatEUR€ 74.57
* Sorumluluk Reddi: Görüntülenen fiyatlar bugünün oranlarını yansıtmayabilir.

Popüler varış noktalarımızı görün

Daha fazla bakmaya gerek yoktur - EconomyBookings'da her zaman özel bir teklif bulabilir ve büyük tasarruf edebilirsiniz!

Popüler havaalanları