SIXT Araç Kiralama: Rehovot Şehir Merkezi

Harika SIXT araç kiralama fırsatlarıyla karşılaşın, müşteri yorumlarını okuyun, aracınızı kolay ve hızlı bir şekilde ayırtın

Teslim alma yeri
Teslim alma tarihi
Saat
    Teslim etme tarihi
    Saat
      Kiralama süresi: 4 g.
      Aynı teslim yeri
      Sürücü 30-65 yaş arası mı
      Promosyon kodu
      • Hızlı Onay
      • Geniş araba sınıfı seçimi
      • Yüksek müşteri güveni
      • Güler yüzlü personel
      İndirim5%
      %5 indirim almak için haber bültenimize kayıt ve üye olun

      İndirim kayıt tarihinden itibaren 30 gün süreyle geçerlidir.

      SIXT araba kiralama

      SIXT içinde Rehovot Şehir Merkezi

      SIXT araç kiralama, Rehovot Şehir Merkezi, İsrail konumunda SIXT'den araç kiralamış müşterilerden gelen 4 oranından fazla incelemeye göre 10 üzerinden 0.0 olarak sıralanmıştır. Rehovot Şehir Merkezi konumunda SIXT araç kiralama için en iyi fiyatı bulun veya Rehovot civarındaki diğer konumlarda araç rezervasyonu yapın.
      Rehovot Şehir Merkezi bilgi

      Ek bilgi

      SIXT logo

      Açılış saatleri

      Mo | Tu | We | Th | Fr | Su: 8-17

      Adres

      King Hassan Str. 5 Bilu Center, 76920, Rehovot

      Teslim Alma Belgeleri

      Kredi kartı

      Esas sürücünün adına çıkartılmış, gerektiğinde ek ücretler için yeterli limite sahip kredi kartı

      Pasaport

      Pasaportunuzu alın

      Sürücü ehliyeti

      Yerel ve uluslararası sürücü belgenizi yanınıza alın
      İndirim5%
      %5 indirim almak için haber bültenimize kayıt ve üye olun

      İndirim kayıt tarihinden itibaren 30 gün süreyle geçerlidir.

      Diğer tedarikçiler Rehovot Şehir Merkezi

      Car rental offers from SIXT

      Kompakt
      SIXT Araç Kiralama: Rehovot Şehir Merkezi Kompakt
      Supplier logo SIXT
      Rehovot Şehir Merkezi
      Mazda 2 Aut. ya da benzer
      Koltuklar: 5Valizler: 1
      Kapılar: 4Otomatik
      Günlük fiyatEUR 50.16
      Economy
      SIXT Araç Kiralama: Rehovot Şehir Merkezi Economy
      Supplier logo SIXT
      Rehovot Şehir Merkezi
      Kia Picanto ya da benzer
      Koltuklar: 5Valizler: 1
      Kapılar: 5Otomatik
      Günlük fiyatEUR 57.29
      Orta düzey
      SIXT Araç Kiralama: Rehovot Şehir Merkezi Orta düzey
      Supplier logo SIXT
      Rehovot Şehir Merkezi
      Kia Stonic Aut. ya da benzer
      Koltuklar: 5Valizler: 1
      Kapılar: 5Otomatik
      Günlük fiyatEUR 64.45
      Diğer tip
      SIXT Araç Kiralama: Rehovot Şehir Merkezi Diğer tip
      Supplier logo SIXT
      Rehovot Şehir Merkezi
      Hyundai Accent Aut. ya da benzer
      Koltuklar: 5Valizler: 1
      Kapılar: 5Otomatik
      Günlük fiyatEUR 76.54
      Van
      SIXT Araç Kiralama: Rehovot Şehir Merkezi Van
      Supplier logo SIXT
      Rehovot Şehir Merkezi
      Mitsubishi Outlander Aut. ya da benzer
      Koltuklar: 7Valizler: 1
      Kapılar: 4Otomatik
      Günlük fiyatEUR 152.43
      Geniş Boyutlu
      SIXT Araç Kiralama: Rehovot Şehir Merkezi Geniş Boyutlu
      Supplier logo SIXT
      Rehovot Şehir Merkezi
      Renault Trafic Aut. ya da benzer
      Koltuklar: 9Valizler: 2
      Kapılar: 3Otomatik
      Günlük fiyatEUR 176.74
      * Sorumluluk Reddi: Görüntülenen fiyatlar bugünün oranlarını yansıtmayabilir.